Futbola līderu duelī neizšķirts 0

Latvijas futbola čempionāta līderu duelī Daugavpils „Daugava” svētdien savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Rīgas „Skonto”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Abas komandas otrā puslaika sākumā apmainījās ar precīziem 11 metru soda sitieniem. Vispirms par Tada Labuka nogāšanu no baltā punkta precīzs bija skontietis Andrejs Siņicins, bet pēc piecām minūtēm daugavpilietis Mamuka Gongadze nopelnīja un pats arī realizēja pendeli laukuma otrā pusē. Abas komandas šosezon cīnās bez zaudējumiem un ar astoņiem punktiem tabulā saglabā pirmo vietu.

Vēl svētdien FK “Ventspils” bez grūtībām tika galā ar FB “Gulbene” (3:0), savukārt FK “Jelgava” viesos otro maču pēc kārtas neprata noturēt pārsvaru un cīņa ar “Metta/Latvijas Universitāte” noslēdzās neizšķirti 1:1.

Pirmo uzvaru šosezon izcīnīja debitanti „Spartaks”, izbraukumā ar 2:1 pieveicot vienus no galvenajiem favorītiem „Liepājas metalurgs”, kam, savukārt, tā bija pirmā neveiksme šosezon. Jūrmalnieki pirmā puslaika vidū izvirzījās vadībā ar 2:0, kad ar divu minūšu intervālu vārtus guva leģionāri Patriks Tvumsai un Hairo Moskuero. Mājinieki turpinājumā atbildēja viena ar Valērija Afanasjeva precīzo sitienu spēles 60. minūtē.

Jāatzīmē Rīgas „Daugavas” neizšķirts ar FC „Jūrmala” (1:1). Rīdzinieki, kuriem pirms čempionāta prognozēja pēdējo vietu, pēc četrām spēlēm kopvērtējumā ieņem trešo vietu. Vai pulveris pietiks ilgam laikam?

Šī bija pirmā kārta, kad spēles risinājās dabīgos laukumos. Tikai debitanti „Metta/Latvijas Universitāte” palika uz Rīgas 49. vidusskolas mākslīgā laukuma, kas diemžēl būs viņu mājvieta visu sezonu.

FUTBOLS

LATVIJAS ČEMPIONĀTS

„Liepājas metalurgs” – Jūrmalas „Spartaks” 1:2 (0:2), Afanasjevs (60.); Tvumsai (30.), Moskuera (32.).

Rīgas „Daugava” – FC „Jūrmala” 1:1 (1:1), A. Aleksejevs (29.); I. Aleksejevs (42.)

Daugavpils „Daugava” – „Skonto” 1:1 (0:0), Siņicins (47. no 11m); Gongadze (52. no 11m)

FK „Ventspils” – FB „Gulbene” 3:0 (1:0), Suhanovs (30.), Turkovs (59.), Martiness (90.)

„Metta/Latvijas Universitāte” – FK „Jelgava” 1:1 (0:0), Rožkovskis (74.); Kozlovs (70.).

1. 1. „Daugava” 8 punkti (4 spēlēs), 2. „Skonto” 8 (4), 3. Rīgas „Daugava” 7 (4), 4. FK „Ventspils” 6 (3), 5. „Liepājas metalurgs” 6 (3), 6. FK „Jelgava” 4 (4), 7. FC „Jūrmala” 4 (3), 8. „Metta/LU” 4 (3), 9. „Spartaks” 4 (3), 10. FB „Gulbene” 4 (2).