×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
22. aprīlis, 2013
Drukāt

Gaida atvērto durvju dienas


Foto - LETAFoto - LETA

Lai informētu rīdziniekus par sociālo palīdzību, sociālajiem pakalpojumiem un to pieejamību Rīgas pilsētā, no šodienas līdz pat nedēļas beigām RD Labklājības departaments rīko atvērto durvju dienas, piedāvājot uzzināt visu par sociālo jomu pilsētā.


 

Iedzīvotāji ik dienu no pulksten 10 līdz 17 tiks gaidīti Rīgas Sociālā dienesta dienas centros bērniem un pieaugušajiem. Savukārt pansionāti piedāvās īpašu programmu un aicinās arī līdzdarboties piedāvātajās aktivitātēs.

 

Uzziņa

Atvērto durvju dienas Rīgā

* 22. aprīlī pansionātā “Mežciems” (Malienas iela 3) plkst. 11 – 12 visi interesenti kopā ar iemītniekiem varēs piedalīties praktiskās nodarbības pērļošanā, filcēšanā, izšūšanā, ziedu gatavošanā.

* Dienas centrs pieaugušajiem “Ķengarags” (Aglonas iela 35/3) plkst. 13 gaidīs rīdziniekus uz atvērto nodarbību konfekšu pušķu gatavošanā, bet dienas centrs bērniem un jauniešiem “Skudrupūznis” (Vaidelotes iela 13) no plkst. 15 līdz 16 aicina uz radošo darbnīcu “Ziedu izgatavošana dažādās tehnikās”. Dienas centrs bērniem un jauniešiem “Pirmais stāvs” (Ieriķu iela 2b) plkst. 15 –16 aicina uz radošo darbnīcu “Saldo konfekšu pušķu veidošana”.

* 23. aprīlī uz dažādām aktivitātēm (vingrošana, rokdarbi, kustību terapija, izstādes u. c. nodarbes) aicina dienas centrs pilngadīgām personām “Ābeļzieds” (Dzirciema iela 24). Dienas centrs pieaugušajiem “Ķengarags” plkst. 15 aicina uz Latgales priekšpilsētas mūzikas skolas audzēkņu koncertu “Pretī pavasarim”. Dienas aprūpes centrs pieaugušajiem “Ozolaine” (Patversmes iela 30, k. 2) jau no plkst. 10 gaida interesentus uz pārrunām par veselīgu dzīvesveidu, vingrošanu un dziesmu pēcpusdienu.

Plkst. 11 Baldones ielā 2 (zālē) iedzīvotājiem būs iespēja tikties ar Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas deputātiem.

* 24. aprīlī pansionāta “Stella maris” (Birzes iela 54) personāls no plkst. 10 līdz 13 iepazīstinās ar sociālā centra ikdienu. Dienas centrs pilngadīgām personām “Ābeļzieds” no plkst. 12 līdz 14 aicina uz rokdarbu nodarbību papīra plastikas tehnikās (kvīlings; origami), bet no plkst. 13 līdz 14 – uz smieklu kluba atvērto nodarbību. Pansionātā “Gaiļezers” (Hipokrāta iela 6) no plkst. 10 līdz 13 būs iespēja iepazīties ar pansionātu un tā ikdienu. Plkst. 12 – 12.30 visi aicināti uz pansionāta dziedošās kopas “Jautrie iemītnieki” uzstāšanos.

* 25. aprīlī dienas centrs bērniem un jauniešiem “Vecmīlgrāvis” (Emmas iela 3) plkst. 11 – 13 aicina uz diskusiju par sociālo pakalpojumu pieejamību Vecmīlgrāvī.

* 26. aprīlī dienas centrs pilngadīgām personām “Ābeļzieds” plkst. 12 – 14 ielūdz uz dziesmu klubu 
”Lustūzis”. Plkst. 13 iedzīvotājus uz atbilžu un jautājumu pēcpusdienu gaidīs visu deviņu Rīgas Sociālā dienesta teritoriālo centru vadītāji savās darba vietās.

Plašāk: www.ld.riga.lv sadaļā Aktualitātes.

 

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +14.2
Alūksne +14.9
Daugavpils +8.3
Saldus +11.3
Liepāja +10.6
Jelgava +11.8
Ventspils +14.5
Limbaži +12
Madona +9.2
Rēzekne +12.6
Draugiem Facebook Twitter Google+