Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
31. augusts, 2015
Drukāt

No 1. septembra – Latvijas Nacionālā bibliotēka atvērta septiņas dienas nedēļā

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Sestdien Rīgā Gaismas pilī notika Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) 96. gadadienas svinības “Viena diena bibliotēkā”. Norisinājās dažādi pasākumi, kuros varēja iepazīt bibliotēku no atšķirīgām šķautnēm, sākot ar bibliotēkas krājumu un beidzot ar izstādēm, filmu seansiem un koncertiem. Svētku dienā bibliotēka arī atskatījās uz aizvadīto pirmo gadu kopš Gaismas pils inaugurācijas ceremonijas. LNB izpilddirektore Dzintra Mukāne stāstīja, ka Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības padomē laikā bibliotēka mācījās, kā strādāt ekstremālos apstākļos, un nodrošināja būtiskā un interesantā parādīšanu bibliotēkā. Pašlaik bibliotēkā gandrīz viss esot gatavs, lai sāktu pilnvērtīgu darbu. No 1. septembra bibliotēka jau būšot atvērta septiņas dienas nedēļā.

 

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+