Galviņam un Jekimovam pirmie vārti šosezon 0

Latvijas hokejisti Guntis Galviņš un Roberts Jekimovs trešdien izcēlās ar saviem pirmajiem gūtajiem vārtiem jaunajā sezonā.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Aizsargs Galviņš guva vārtus Hantimansijskas “Jugra” zaudējumā KHL mačā izbraukumā pret Minskas “Dinamo” (3:5). Latvietis 13. minūtē izcēlās skaitliskajā vairākumā, izvirzot komandu vadībā ar 2:1. Galviņam šis bija pirmais rezultativitātes punkts desmit aizvadītajos mačos. “Jugra” Austrumu konferencē ieņem septīto vietu.

Svukārt, uzbrucējs Jekimovs palīdzēja Tamperes “Ilves” Somijas čempionāta spēlē izbraukumā ar 4:0 pārspēt Helsinku “Jokerit”. Roberts astoņos aizvadītajos mačos ticis arī pie divām rezultatīvām piespēlēm, bet komanda kopvērtējumā ieņem otro vietu.

Jāpiebilst, ka abi spēlētāji starpsezonu periodā mainīja klubus. Galviņš iepriekš pārstāvēja Rīgas “Dinamo”, bet Jekimovs uz Tamperi pārcēlās no “SaiPa” vienības.