Latvijā
Kriminālziņas

Garnadze kapos apzog 79 gadus vecu sievieti1


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto no Pixabay.com

Svētdien, 2. septembrī, kāda garnadze kapos apzagusi 79 gadus vecu sievieti, portāls LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

Ap pulksten trijiem dienā kāda 79 gadus veca sieviete bija ieradusies uzkopt savu tuvinieku kapu kopiņu Ivana kapos, kas atrodas Rīgā, Latgales priekšpilsētā. Sieviete uz brīdi atstāja savu rokassomiņu, kurā atradās vairāk nekā 200 eiro, uz sola un novērsusies. Pavisam negaidot somiņu paķērusi kāda garāmejoša sieviete un metusies bēgt. Pamanot notikušo, cietusī sākusi kliegt un saukt palīgā. Sievietes saucienus sadzirdējis kāds garāmgājējs, kurš turpat netālu aizdomās turēto ar visu zagto somiņu aizturēja un izsauca Valsts policiju.

Notikuma vietā ieradās patruļpolicisti, kuri iespējamo vainīgo nogādāja policijas iecirknī. Pārbaudot sievietes identitāti, konstatēts, ka viņa ir 39 gadus veca un jau iepriekš daudz reižu sodīta par zādzībām.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta pirmās daļas – par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Aizdomās turētajai ir piemērots drošības līdzeklis policijas uzraudzība. Nozagtā somiņa ar tajā esošajām mantām ir atgriezta cietušajai.

Policija izsaka pateicību iedzīvotājam, kurš redzot noziegumu, nepalika vienaldzīgs un neapjuka, bet izsauca policiju un pat aizturēja ļaundari.

LA.lv