×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
7. jūlijs, 2014
Drukāt

“Ginc un Es” uzvar šlāgeraptaujā (3)

Foto - Oskars JūraFoto - Oskars Jūra

Grupā "Ginc un Es" ikdienā muzicē Gints Ločmelis (no kreisās) un Ainārs Svelpe, bet uz fināla koncertu viņiem bija piepulcējušies vēl divi draugi – Intars Sprukulis un Aldis Kise.

“Es tevi mīlu” – dziesma, ko izpilda grupa “Ginc un Es”, uzvarēja Latvijas Televīzijas raidījuma “Latvijas šlāgeraptauja” gada finālā, kas jau desmito reizi norisinājās Ventspils brīvdabas estrādē Reņķu dārzā.

Gada finālā piedalījās 12 dziesmas – trīs populārākās no aptaujas vasaras, rudens, ziemas un pavasara mazajiem fināliem. Ar divām dziesmām finālā piedalījās iepriekšējo gadu populārākie finālisti “Andrejs un draugi no Cēsīm”. Vēl koncerta konkursa daļā piedalījās Edgars Pujāts, kapela “Jūlijs”, Tihanovsku ģimene, Dainis Skutelis, Rumbas kvartets, “Dricānu dominante”, “Baltie lāči”, grupa “Roja” un māsas Legzdiņas.

Grupā “Ginc un Es” ikdienā muzicē Gints Ločmelis un Ainārs Svelpe, bet uz fināla koncertu viņiem bija piepulcējušies vēl divi draugi – Aldis Kise un Intars Sprukulis. “Šis ir pozitīvu emociju pasākums, pirmkārt, jau pašiem mūziķiem. Tā ir iespēja vismaz reizi gadā satikties, parunāties un kopā uzdziedāt. Otrkārt, gan klātienē, gan pie televizoru ekrāniem tie ir vasaras svētki ļoti daudziem cilvēkiem. Tāpēc liels prieks un gods šeit ne tikai piedalīties, bet arī būt starp labākajiem,” pēc apbalvošanas teica Gints Ločmelis. Grupa “Ginc un Es” Latvijas šlāgeraptaujā piedalās jau trešo gadu, un viņu ceļš uz uzvaru bijis ļoti pakāpenisks – pirms diviem gadiem ar dziesmu “Esi latgalīts” viņi finālā ieņēma trešo vietu, bet pērn ar dziesmu “Pededzes krasti” palika otrie. Interesanti, ka dziesmas “Es tevi mīlu” mūzikas autors ir igaunis Myrakas, bet tekstu sarakstījis Dj Darks.

Kopumā, klausoties fināla dziesmas, jāsaka – šis gads raksturīgs ar to, ka tajā iekļuvušas daudzas senas dziesmas jaunās skaņās.

Tā kā šis bija jubilejas – desmitais – vasaras koncertfināls, neizpalika dažādi viesi un svētku sveicieni. Īpašais pasākuma viesis bija Maestro Raimonds Pauls. Jau iemīļotas un arī jaunas viņa dziesmas izpildīja Ralfs Eilands, Juris Jope, Mārtiņš Ruskis, Viktors Lapčenoks un Ieva Sutugova. Koncerta skatītāji ar īpašām ovācijām uzņēma Raimonda Paula jaunās čigāndziesmas un Viktora Lapčenoka izpildīto dziesmu “Kurzeme”.

 

07072014_EO_9_Pauls“Latvijas Avīze” savu tradicionālo pārsteiguma balvu – mākslinieka Ērika Oša karikatūru – pasniedza Maestro Raimondam Paulam, vēlot vienmēr būt labā un smaidīgā omā.

 

 

slageraptauja_rez

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Super,apsveicu!Vismaz lustīgs gabals,atdzīvināja skatītājus….

  2. Prieks, ka uzvarēja “Ginc un Es”! Brīnos, ka tauta balsoja par Andreju un Jūliju – tik neskanīgas balsis – ja sastāvā nebūtu jauno dziedātāju, tad galīgi garām. Patika arī Roja un Legzdiņas, bet pirmajās vietās tomēr neierindoju.

  3. Rojai abloms

Draugiem Facebook Twitter Google+