Girgensonam un “Sabres” trešais zaudējums pēc kārtas 0

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ceturtdien NHL spēlē viesos ar 3:4 zaudēja Kalgari “Flames”.
Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 15:10 minūtes, reizi meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.
“Sabres” labā visus trīs vārtus guva somu aizsargs Rasmus Ristolainens, turklāt to paveica trešajā periodā. Uzvaras vārtus mājinieki guva nepilnas piecas minūtes pirms pamatlaika beigām, sagādājot Bufalo vienībai trešo zaudējumu pēc kārtas.
“Sabres” Austrumu konferencē atrodas 14. vietā 16 komandu konkurencē.
Tampabejas “Lightning” savās mājās ar 4:1 pārspēja Otavas “Senators”. Kristers Gudļevskis tika pieteikts mačam, taču palika rezervē, bet viņa konkurents Bens Bišops atvairīja 30 no 31 metiena.
Tampabejas vienība austrumos ieņem 11. vietu.