Girgensons iemet divas ripas Detroitas vārtos (video) 0

Latviešu hokejists Zemgus Girgensons otrdien NHL spēlē izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem, taču viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” savā laukumā ar 2:4 piekāpās Detroitas “Red Wings”.

Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1

Zemgus spēlēja vairāk par 18 minūtēm, izdarīja četrus metienus, no kuriem divi bija precīzi, un pielietoja divus spēka paņēmienus. 20 gadus vecais latvietis tika atzīts par mača pirmo zvaigzni.

Viņš guva vārtus otrā perioda otrajā minūtē, atklājot spēles rezultātu, kā arī 58. minūtē, samazinot deficītu līdz 2:3. Pēdējo ripu detroitieši iemeta tukšos vārtos.

Otrie Zemgus vārti bija ļoti skaisti – saņēmis ripu viduszonā, viņš apspēlēja vairākus pretiniekus un arī izdarīja precīzu metienu.

Girgensons šosezon 57 spēlēs guvis 8 vārtus un atdevis 14 rezultatīvas piespēles, bet lietderības koeficients ir -6, kas gan ir viens no labākajiem komandā.

Bufalo hokejisti līgas kopvērtējumā ir pēdējie un vēl atlicis aizvadīt trīs regulārā čempionāta spēles, bet detroitieši austrumos ir septītie.