Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
24. augusts, 2014
Drukāt

Glābēji atbrīvo zem automašīnas iesprostotu cilvēku

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki 23.augusta vakarā Salacgrīvā, Viļņu ielā, palīdzējuši mediķiem atbrīvot cilvēku, kuram bija uzbraukusi automašīna. Lai atbrīvotu cietušo, bija jāpaceļ automašīna, tāpēc mediķiem pašiem tas nebija pa spēkam.

Kā aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā, 1954.gadā dzimis vīrietis bija gulējis uz ceļa, kad tam ar automašīnu “Dodge” uzbrauca sieviete. Ceļā uz slimnīcu vīrietis no gūtajām traumām nomira.

Aizkrauklē, Jaunceltnes ielā, glābēji tika lūgti uzlauzt kādas garāžas durvis, jo bija aizdomas, ka iekšpusē ir ieslēdzies cilvēks, kuram kļuvis slikti. Kad glābēji durvis uzlauza, nelāgās aizdomas apstiprinājās. Garāžā esošais cilvēks tika nodots mediķiem.

Savukārt Inčukalna novada Vangažos glābēju palīdzība bija nepieciešama, lai atbrīvotu zem Siguldas ielas gājēju celiņa plātnēm iesprūdušu kaķi.

Tikmēr Rīgā glābēji tika izsaukti uz Ezermalas ielu, lai atpestītu gulbi, kuram knābī bija makšķeraukla. Glābējiem gan putnu notvert neizdevās, jo tas aizlidoja.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēmis 39 izsaukumus – dzēsti 15 ugunsgrēki, veikti 17 glābšanas darbi, bet septiņi izsaukumi izrādījušies maldinoši, liecina VUGD apkopotā operatīvā informācija. Ugunsgrēkos neviens cilvēks nav cietis vai gājis bojā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+