RNP eksperts: Mums ir daži labi būvnieki, kurus mēs varētu turēt ložmetēja šāviena attālumā no ēku renovācijas 47

Vai Latvijā pietiek būvnieku, lai varētu veikt daudzdzīvokļu ēku siltināšanu? Uz šo jautājumu TV24 raidījumā “Tev pieder daudz vairāk kā tikai dzīvoklis” atbildēja SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) Māju atjaunošanas nodaļas vadītājs Oskars Skrastiņš, sakot: “Ja pie manis rīt atnāktu tur 100 daudzdzīvokļu māju pārstāvji Pļavniekos un Purvciemā un teiktu, ka ir gatavi [renovācijai], tad mēs neatrastu būvnieku, kas to visu apjomu varētu pavilkt“.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

Skrastiņš raidījumā sacīja, ka esot runājis ar būvniekiem un ir zināms, ka vienlaikus viņi varētu vidēji “pavilkt 5 līdz 7 projektus attiecīgā būvniecības procesā”. RNP pārstāvis uzsvēra: “Ja jūs nopērkat mašīnu un jums tā nepatīk, tad okey – tu to vari pārdot un tā tālāk. Ar dzīvokli ir pavisam savādāk. Ja tu gribi renovēt, tās ir ļoti būtiskas investīcijas. Tev jāsaprot, ka tā ir vide, kur tu varbūt dzīvosi nākamos 15-20 gadus. Līdz ar to ar būvniekiem jābūt ļoti, ļoti uzmanīgiem.”

Tādēļ mājas iedzīvotājiem, kuri izlēmuši par labu ēkas siltināšanai, renovācijai, tiek lūgts izvērtēt būvnieka līdšinējo darbību.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Lūdzu, skatieties, kāds ir viņa portfolio, ko viņi ir darījuši, kāda ir viņu finanšu plūsma un viss pārējais, tas ir ļoti svarīgi! Mums ir daži labi būvnieki, kurus mēs varētu vispār turēt ložmetēja šāviena attālumā no renovācijas,” tā atzina RNP Māju atjaunošanas nodaļas vadītājs Skrastiņš TV24 raidījumā “Tev pieder daudz vairāk kā tikai dzīvoklis”, diskutējot par daudzdzīvokļu ēku siltināšans un renovācijas jautājumiem, kā arī par būvnieku darbu kvalitāti.

Pilnu TV24 raidījumu “Tev pieder daudz vairāk kā tikai dzīvoklis” variet skatīties video šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.