×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
31. oktobris, 2014
Drukāt

Glastonberijas festivāla dibinātājs: “Fleetwood Mac” nebūs galvenie viesi

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Glastonberijas mūzikas festivāla dibinātājs Maikls Īviss noraidījis baumas, ka šogad galvenie izpildītāji būšot britu un amerikāņu rokgrupa “Fleetwood Mac”.

Bukmeikeri jau sākuši pieņemt likmes par galvenajiem viesiem mūzikas festivālā, kas ik vasaru notiek lauksaimniecības teritorijā netālu no Piltonas, Somersetas grāfistes. Izteiktākie favorīti ir “Fleetwood Mac” un britu rokgrupa “Queen”.

“”Queen”? Nē, ne “Queen”. Arī “Fleetwood Mac” patlaban nav pieejami. Taču nākamgad mums būs trīs izcili galvenie mākslinieki,” sacīja Īviss.

Viens no tiem “pastāv jau ilgi”, atklāja festivāla rīkotājs. Trīs slavenākie un visvairāk gaidītie izpildītāji tiks paziņoti 1.aprīlī.

Īvisa komentāri pārsteiguši mūzikas fanus, jo “Fleetwood Mac” dziedātāja Stīvija Niksa nesen atzina, ka grupa piedaloties pārrunās par dalību 2015. gada Glastonberijas festivālā.

“Glastonberija? Nekad neko nevar zināt. Festivālos ir jāpiedalās. Mēs to apspriežam,” viņa teica.

Kā jau ziņots iepriekš, biļetes uz nākamā gada Glastonberijas mūzikas festivālu izpārdotas rekordīsā laikā, kaut gan izpildītāju saraksts vēl nav izziņots. Pirmās 15 000 biļetes tika pilnībā pārdotas 14 minūšu laikā, bet atlikušās 120 000 biļetes vēlāk izpārdotas 26 minūšu laikā.

Fani bija gatavi maksāt 225 sterliņu mārciņas (286 eiro) par vienu biļeti, kaut arī vēl nav zināms neviens no festivāla mūziķiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+