Kultūra
Literatūra

Grāmatizdevējus aicina pieteikt izdevumus tulkošanai angļu valodā 16


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Shutterstock

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija, sadarbībā ar Latvijas Republikas Kultūras ministriju, izsludina konkursa “Atbalsts izdevējiem Latvijas kultūrvēsturi popularizējošu izdevumu izdošanai angļu valodā” otro kārtu, LA.lv pavēstīja projekta koordinatore Beata Paškevica.

Konkursā uzvarējušie darbi tiks iekļauti Latvijas ekspozīcijā, kad 2018. gada pavasarī Latvija, Lietuva un Igaunija būs Londonas grāmatu gadatirgus īpašie viesi.

Divgadīgās programmas “Atbalsts izdevējiem Latvijas kultūrvēsturi popularizējošu izdevumu izdošanai angļu valodā” mērķis ir tulkot un izdot angļu valodā Latvijas kultūru, tās sasniegumus un vērtības popularizējošus izdevumus, lai veicinātu Latvijas kultūras un identitātes veidošanās procesu atpazīstamību pasaulē.

Konkursā var piedalīties Latvijas un ārvalstu izdevēji, kā arī Latvijas un ārvalstu izdevēju sadarbības iniciatīvas, kuras izpilda konkursa nolikuma prasības. Iesniegtos izdevumu projektus vērtēs ekspertu padome piecu cilvēku sastāvā. Par konkursa rezultātiem un izdotajiem darbiem tiks informēta sabiedrība un mediji.

Projekta pieteikumu iesniegšanas termiņš tiek pagarināts un ir noteikts līdz 2017. gada 16. janvārim.

Ekspertu padomes priekšsēdētāja Ieva Kolmane aicina izdevējus uz tikšanos ar konkursa ekspertu padomi par saturiskajām vadlīnijām un projekta pieteikumiem 23. novembrī plkst. 15 Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas telpās.

LA.lv