×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
7. septembris, 2015
Drukāt

Grobiņā ceļazīmes jauc galvu (1)

Foto - www.liepajniekiem.lvFoto - www.liepajniekiem.lv

Grobiņas apļveida krustojumā izvietotās ceļazīmes maldina autovadītājus, novērojis grobiņnieks Haralds Kalns. Pašvaldībā “Kurzemes Vārdam” apstiprina, ka šāda problēma tiešām pastāv, vēsta portāls “liepajniekiem.lv”.

Aplī uzliktā zīme “Rīga 205, Liepāja 13” rāda, ka jāgriežas uz Lielās ielas bruģi, stāsta H. Kalns. “Paziņas novērojuši, ka autovadītāji, kas nezina, ka galā iela vienkārši beidzas, tur laukumiņā stumdās, grūstās. Tā ir drausmīga nejēdzība, jo ne visi zina, ka atpakaļbraucot priekšā ir ķieģelis un uz apli atpakaļ var tikt gar Goldes māju.” Tā ir ēka, kur agrāk dzīvoja nu jau Aizsaulē aizgājusī Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde, kartēs ielas nosaukums nav norādīts.
Reklāma

Kāda vietējā iedzīvotāja, kas savu vārdu publiski nevēlējās minēt, apstiprina, ka problēma tiešām pastāv. Bieži šajā vietā iemaldoties ne tikai vieglās automašīnas, bet arī baļķvedēji, fūres un pat tūristu autobusi. Nesen notikušā Ātruma festivāla laikā rallija mašīnas braukušas strīpām vien. “Tā tas ir diendienā, turklāt brauc lielā ātrumā. Bet tas taču ir dzīvojamais rajons! Tur ir bērni, suņi, kaķi…” sieviete norāda, ka policijas ekipāžas šajā rajonā nav manītas. Un tie, kas neievēro, ka pa to pašu ielu atpakaļ uz apli braukt nedrīkst, rada avārijas situācijas. “Ieliņa tur ir šaura, nāk purns purnā pretī,” stāsta iedzīvotāja.
Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 7. septembra numurā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Bet Talsos! Tu uzbrauc uz ceļa, kas apzīmēts ar lepnu uzrakstu “APVEDCEĻŠ”. To it kā pats varēju nojaust, taču uz kuru pusi jābrauc, lai nokļūtu Rīgā vai Dundagā, tas jāizzīlē pašam. Protams- ir tikai divi varianti- vai nu pa labi, vai kreisi, bet, lai to noskaidrotu, ir jānobrauc labs gabals un arī tad tikai uzzināsi, ka Upesgrīva ir tur, bet kur Rīga?!
    Tā vien šķiet, ka visi jauno un ne tik jauno ceļu būvētāji ir “Lieliskā piecnieka” uzvarētāji vai vismaz laureāti.

Draugiem Facebook Twitter Google+