×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
30. oktobris, 2014
Drukāt

Grupa “Emburgas zēni” ar sapņiem nākotnē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Viktors Zagorskis (no kreisās), Guntars Ķervis, Kristaps Rullis, Jānis Veikšāns, Kaspars Tenters un Aldis Rullis.

Grupa “Emburgas zēni” un Aldis Rullis 6. novembrī plkst. 19 aicina uz jaunā albuma “Es sapņoju” prezentāciju Čehu alus darītavas restorānā “Stargorod”, kur klausītājus priecēs ne tikai ar savas grupas uzstāšanos, bet būs arī īpašie viesi – “Klaidonis”, “Dakota”, Edvīns Bauers ar grupu, Sepa no Lietuvas ar grupu “Asorti” un līnijdeju grupa “The Hop!”. Ieeja brīva!

“Emburgas zēni” saviem cienītājiem piedāvā albumu, kurā apkopotas pēdējos piecos gados tapušās dziesmas. “Šis gandrīz ir kā mans autordisks. Izņemot vienu, visas ir manas dziesmas. Nejauši, nesapņojot ir sanācis autordisks. Par tādu jau sapņo katrs mūziķis,” smaidot saka Aldis Rullis. “Šis ir mūsu jaunāko kantri dziesmu albums. Tas ir kā noslēdzies posms gan grupas muzikālajā izpildījumā, gan arī dzīvē,” atklāj Jānis Veikšāns. Grupai šobrīd ir mainījies skanējums, jo klāt nākuši divi jauni dalībnieki – vijolniece un jaukas balss īpašniece Katrīna Eglona un akordeonists Kristaps Ginters. “Mūsu skanējumā vairs nav tikai kantri. Latviešiem patīk dažāda mūzika. Esam atgriezušies arī pie vecā labā šlāgera. Esam kustībā. Mums ir daudz jaunu ideju,” tā Jānis. Jāpiebilst, ka jaunajā albumā nav dzirdami jaunie grupas dalībnieki, bet viņus klausītāji satiks grupas koncertā.

Šajā albumā nav iekļauta grupas “Emburgas zēni” viena no populārākajam dziesmām “Ceriņos baltos”. Aldis smaidot teic: “Dziesma “Ceriņos baltos” varbūt pat apzināti ir pietaupīta nākamajam albumam un nav iekļauta šajā, jo tā būtu “izlēkusi” starp citām dziesmām. Jaunajam albumam būs cits skanējums. Lēnām krājam dziesmas nākamajam albumam, kuram jau ir ierakstītas astoņas dziesmas,” stāsta Aldis. Ne Aldis, ne Jānis nevēlas kaut kā žanriski iedalīt nākamā albuma skanējumu, tas vairāk būs tendēts uz šlāgeri. Nu tāda īpašā “Emburgas zēnu” mūzika. Jānis neslēpj, ka ekonomiski izdevīgi nav izdot albumus, bet viņi ir vēl tā paaudze, kuriem šis noslēdzošais posms ir svarīgs, un, kamēr būs iespējas, albumi tiks izdoti. “Tas ir kā mūsu vizītkarte. Pat vēl labāks par vienkāršu vizītkarti, ko atstāt vietās, kur mēs uzstājamies. Iespējams, dārga vizītkarte, bet mums tas ir svarīgi,” neslēpj Aldis.

Bez muzicēšanas Latvijā grupa šogad uzstājusies arī mūzikas festivālā Rusnē Lietuvā. Tāpat grupai citi plāni tiek atlikti un pakārtoti, lai uzstātos un baudītu Bauskas kantri mūzikas festivālu.

Jaunā albuma prezentācijas koncertā būs arī pa kādam pārsteigumam. Būs īpašs dziesmu bloks vijolnieces un dziedātājas Katrīnas Eglones izpildījumā. Koncertā piedalīsies arī bijušie grupas dalībnieki – ģitāristi Kaspars Tenters un Valdis Koroševskis, akordeonisti Guntars Ķervis un Kristaps Ginters, Kaspars Gulbis. Bet lietuviešiem Sepam un grupai “Asorti” bungas piespēlēs Jānis Veikšāns.

Bildē no kreisās: Viktors Zagorskis, Guntars Ķervis, Kristaps Rullis, Jānis Veikšāns, Kaspars Tenters un Aldis Rullis.

Varbūt noder!!!

6.XI 19.00 Čehu alus darītavas restorānā “Stargorod”, Rīgā, Republikas laukumā 1

Rezervācijai talr.: 25730730; www.stargorod.net.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+