Apbrīno

Grupas “Jānis Bukums” albums “Firerain” tiks izdots visā pasaulē0

Publicitātes foto

Grupa “JĀNIS BUKUMS” noslēdz līgumu ar Vācijas mūzikas leiblu “7US Media Group/7HARD” par albuma “FIRERAIN” izdošanu visā pasaulē un pārrunu rezultātā jau 25. novembrī albums sasniegs klausītājus visā pasaulē CD un digitālajā formātā.

Grupai “JĀNIS BUKUMS” šis ir bijis patiešām ražīgs laika posms – aprīlī klausītāju rokās nonācis jau otrais grupas albums “Ugunslietus”, un pie tā tapšanas grupa ir strādājusi ļoti intensīvi – kopš pirmā albuma izdošanas ir pagājis tieši gads! Jaunais albums rāda grupas muzikālo potenciālu, spēku un enerģiju, un tas nav palicis nenovērtēts – vēlmi izdot jauno albumu angliskā formātā izteikušas vairākas ārzemju mūzikas izdevniecības.

Intereses un sekojošo pārrunu rezultāts – noslēgts līgums par albuma “Firerain” izdošanu šī gada 25. novembrī visā pasaulē digitāli un CD formātā caur Vācijas leiblu “7US Media Group/7HARD”. Tā ir Vācijas mūzikas ierakstu kompānija, kuras “tēvs” ir leģendārs rokmūzikas aizkulišu darbonis, mūzikas boss un autors Hanss Derers, strādājis ar tādām grupām kā “Metallica”, “Survivor”, “Poison”, “Uriah Heep” u.c. Albuma CD nokļūs klausītāju rokās visā pasaulē, pateicoties izdevniecības ciešajām saitēm ar “Membran”, “Cargo”, “K-Tel” un citiem vadošajiem izplatītājiem pasaulē.

Jānis Bukums par nupat noslēgto līgumu ir apmierināts:
“Albuma “Ugunslietus” angliskās versijas “Firerain” nodošana pasaules klausītāju rokās ir nākamais loģiskais solis mūsu grupas attīstībā. Šis albums ir mūsu mūzikas kvalitatīvs, konceptuāli tīrs un stilistiski vienots turpinājums: enerģisks, inteliģents un spēcīgs “stadiona” roks. Albumā ir 10 jaunas dziesmas, kuru mūzikas un vārdu autori esam mēs paši – atdzejot dziesmu tekstus angliski, saglabājot sākotnējo vēstījumu, palīdzēja Diāna Lasinska, kas tostarp redzama arī vienā no lomām jaunā albuma dziesmas “Chasing Cars” klipā – šī dziesma ir jau par tradīciju kļuvusī grupas provokācija, katrā albumā iekļaujot arī kādas ārzemju apvienības dziesmu, pārveidojot to mūsu sniegumā. Līdz ar to kopā albumā dzirdamas 11 jaunas kompozīcijas. Albumā ir dziesmas par meliem, mīlestību, izdomu un realitāti, kā arī pārdomas un “stāsti” par dzīvi un Latviju. Un ir arī viena ļoti personiska un sen izauklēta dziesma, kas veltīta manam tēvam. Tajā esmu mēģinājis pateikt visu to, ko nepaspēju pateikt viņam dzīves laikā, un domāju, ka tā varētu būt visu Latvijas vīriešu dziesma saviem tēviem. Esmu ļoti pateicīgs saviem grupas biedriem par ieguldīto darbu, laiku un talantu! Uzskatu, ka albums “Ugunslietus” ir labākais veikums manā mūziķa karjerā, un tagad to varēs novērtēt arī klausītāji visā pasaulē albuma “Firerain” formā, pateicoties mūsu sadarbībai ar Vācijas izdevniecību “7US Media Group/7HARD”.
Joprojām mūsu devīze ir – Latvija var!”.

Atzīmējot līguma noslēgšanu, grupa uzstāsies arī vairākos koncertos:
• 1. oktobrī – Rīgā, klubā “9. Vilnis”, Kungu 8
• 14. oktobrī – Rīgā, alus krogā “Brālis”, Tērbatas 101
• 23. oktobrī – Rīgā, festivāla “Bildes” veterānu koncerta ietvaros
• 25. novembrī – Jelgavā, “Četri Balti Krekli”
• 9./10. decembrī – Liepājā, “Fontaine Palace”

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO: “plus – size” supermodele Ešlija Grema atklāj, ka ir sava pirmā bērniņa gaidībās
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aktrise Raimonda Vazdika: “Īsts vīrietis nedzīvo uz sievietes rēķina!”
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: sabiedrībā pazīstami cilvēki bauda festivāla “Rīga Jūrmala” atmosfēru
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Nākotnē maksājumi kļūs arvien ērtāki – pakustēsies, pamirkšķināsi acis… 3
7 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
“Dinamo” uzkaujas un izcīna otro uzvaru “Latvijas Dzelzceļa” kausā
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
KNAB atbrīvojis aizturēto Ogres novada mēru Helmani 1
7 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Dzeloņdrātis, kas ierobežo manu dzīvi.” Atmiņas par Baltijas ceļu un Atmodas laiku
7 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Kristiešu draudze izplata aicinājumu pērt bērnus
5 stundas