Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 12.oktobrim. Parādi savu romantisko pusi! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena
12. oktobrī dzimušie Svaru zīmes pārstāvji var izcelties ar klusu vai trauslu ārieni, kamēr zem tās slēpjas pragmatisks un praktisks prāts. Viņiem piemīt potenciāls kļūt par ideālistiem, tomēr viņi rūpīgi sargā kontroli pār jebkuru situāciju. Zvaigžņu novēlējums gadā pēc tavas dzimšanas dienas – nebaidies parādīt savu romantisko pusi, jo pārējās cilvēki jau pazīst!

Auns
Tev gaidāmi panākumi, bet tikai ar noteikumu, ka ir iespēja izvēlēties īsto brīdi un pārliecināt citus par sava viedokļa pareizību. Bet nevajadzēt mēģināt darboties no spēka pozīcijas. Nav izslēgtas ģimenes problēmas, kas saistītas ar nekustamo īpašumu vai mantojumu. Neseko citu padomam – tas šoreiz var nodarīt tikai kaitējumu. Paļaujies uz savu intuīciju!

Vērsis
Negaidīta iepazīšanās vai senas pazīšanās atjaunošana var veicināt finanšu panākumus. Zvaigznes iesaka atsākt darbu pie kāda iepriekš pārtraukta projekta – no tā iespējams labi nopelnīt. Nekādā gadījumā nedrīksti zaudēt optimismu un entuziasmu, lai arī var būt jāpārvar sarežģīti šķēršļi.

Dvīņi
Diena atklāsmēm, saiknei ar Visuma enerģiju, attīrošām domām. Vari cerēt uz patīkamu braucienu vai ilgi gaidītu lietu iegādi. Ietekmīgu personu vai draugu palīdzība var palīdzēt gūt finansiālu veiksmi. Nav iespējams atgriezties pie veciem projektiem, tajos labumu gūt nebūs iespējams.

Vēzis
Iespējamas īslaicīgas grūtības ar finansiālo stāvokli. Bet nav vērts uzklausīt visus padomus pēc kārtas, jo šoreiz risinājums ir tikai tavā ziņā. Var gadīties nelielas problēmas ar veselību. Ja ilgāku laiku esi bijis stresā, iespējams nervozs un kašķīgs noskaņojums. Atvēli pietiekami daudz laika atpūtai!

Lauva
Aizdomu pilna diena. Katrs piedāvājums jāpārbauda divreiz vai pat trīsreiz, lai gan kādi plāni, sociālie kontakti vai personīgās tikšanās var likt pamatus ilgstošai un veiksmīgai sadarbībai.

Jaunava
Parūpējies par sevi jau šodien! Ja iespējams, nenoslogo sevi, atvēli laiku vieglām fiziskām nodarbībām un atpūtai. Citādi par sevi var likt manīt sena kaite vai trauma. Turklāt šodien iesāktie darbi ilgi negribēs kustēt no vietas.

Svari
Dienas svarīgākā iezīme – ļaušanās atmiņām. Ja rodas vēlme sazināties ar sen neredzētu cilvēku, ļaujies tai. Iespējama materiālās labklājības uzlabošanās: vari saņemt balvu, sagaidīt sena parāda atmaksu, atrast vērtīgas lietas. Tavs šarms iekaros citu sirdis.

Skorpions
Sākot jaunu nedēļu, ieteicams pārvērtēt dažas vērtības, kas, iespējams, morāli novecojušas. Iespējams sākt jaunu posmu gan biznesa, gan personīgās dzīves attīstībā. Pēc tam, kad galvenais būs nodalīts no otršķirīgā, varēsi izvēlēties pareizo rīcību. Daudzi piedzīvos attīrīšanos un garīgu atjaunošanos.

Strēlnieks
Diena ir saistīta ar negaidītiem pavērsieniem un pārmaiņām dzīvē. Varēsi iegūt jaunu, vērtīgu informāciju. Iespējams, ka tikšanās ar amatpersonām vai apelācijas pret valsts institūcijām radīs nervu stresu. Galvenais likums – saglabāt mieru un aukstasinību, lai kas arī notiktu. Paskaties uz visu rīt ar vēsu prātu.

Mežāzis
Šodien labi padosies viss, kas saistīts ar uzturēšanos brīvā dabā, lai gan laikapstākļi, ļoti iespējams, nebūs no spožākajiem. Tomēr atvēli kaut nedaudz laika kaut vai pastaigai piemājas parciņā – pats redzēsi, cik labi raisās domas un kāds spēku pieplūdums ir pēc tās!

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Tevi gaida normāla, līdzsvarota darbdiena. Lai saglabātu veiksmi, daudziem Ūdensvīriem tomēr jādefinē savas darbības robežas un vērīgi jāseko, lai nezaudētu iekarotās pozīcijas. Izvairies no tikšanās ar dusmīgiem, nervoziem un prasīgiem cilvēkiem – šodien vienkārši nav viņu diena.

Zivis
Šodien jau no rīta vari just nelielu sagurumu un nevēlēšanos mesties darbos. Iespējams, nojauta neviļ – var rasties uztraukumi un problēmas tur, kur parasti to nemēdz būt. Bet tāpēc jau tu esi viegli peldošās Zivis, kas varēs izmantot jebkuras straumes izmaiņas savā labā. Tieši no tavas diplomātiskās rīcībās lielā mērā būs atkarīga situācijas stabilitāte.

LA.lv