Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 14.jūnijam. Strādā mazāk, saņem vairāk! 16

Foto – Fotolia

Auns

Darbā un biznesā, kā arī attiecībā pret naudu vajag būt ļoti uzmanīgam – pat mazākā neprecizitāte var dārgi maksāt. Turklāt tavās aprindās ir cilvēks, kas ir ļoti savtīgs un negodīgs. Viņa darbību rezultātā tu vari ciest lielus finanšu zaudējumus.

Vērsis

Darba lietās viss būs atkarīgs no tevis paša. Dari tā, lai vajadzētu strādāt mazāk, bet saņemt vairāk.

Dvīņi

Pasaule nav mainījusies, vienkārši tava dvēsele ir piepildījusies ar romantiku. Šāds noskaņojums ietekmēs darbu – tu sajutīsi radošo spēku pieaugumu un vēlmi sasniegt ideālu. Tas viss pozitīvi ietekmēs veselību, liks ievērot fiziski aktīvāku dzīves veidu, kas arī ir ļoti labi.

Vēzis

Profesionālajā sfērā Vēžiem iespējami panākumi. Taču – ja gribēsi izcelties vai pastāvēsi uz savu viedokli, tavi plāni un cerības var neīstenoties. Šodien zvaigznes tev, iespējams, dāvās tikšanos ar cilvēku, kuru tu sen esi izsvītrojis no savas dzīves. Neizdari pārsteidzīgus secinājumus, labāk ieklausies savā sirdī un intuīcijā.

Lauva

Daudziem Lauvām šodien nāksies piedzīvot vilšanos vai uzklausīt viltus solījumu. Bet nevajag ļoti bēdāties un būvēt gaisa pilis, labāk centies ar vēsu prātu novērtēt realitāti. Cik iespējams kritiski pacenties izvērtēt savu rīcību. Šodien mēģini izvairīties no jaunas iepazīšanās, kā arī izrādi savaldību saskarsmē ar paziņām un draugiem.

Jaunava

Šodien iespējami panākumi lietišķajā sfērā. Nebaidies no pārmaiņām – tās spēj pacelt tevi jaunā attīstības līmenī. Veiksmīgs pašizziņai un pašizglītībai. Diena piemērota arī braucieniem un saskarsmei ar vecāka gadagājuma radiniekiem.

Svari

Diena ir laba saskarsmei un zināšanu apguvei. Vāc un analizē informāciju, būvē plānus, bet jaunus darbus nesāc. Iepriekšējo problēmu atgriešanās nedrīkst tevi nobiedēt. Šodien tu varēsi viegli ar tām tikt galā, turklāt reizi par visām reizēm.

Skorpions

Nelielas sadzīves problēmas šodien nesabojās tavu noskaņojumu. Tev veiksies visās jomās. Šodien tev izdosies īstenot visus iecerētos mērķus un pietuvināties lolotam sapnim. Iespējams, tieši šodien tu saņemsi palīdzību no cilvēka, no kura to nemaz negaidīji. Pacenties šodien arī parūpēties par savu veselību.

Strēlnieks

Pacenties šodien nenodarboties ar lietām, kas saistītas ar risku, kā arī neveic dārgus pirkumus. Vērtīgi šodien var izrādīties tuvinieku vai vecu draugu dotie padomi. Neslēdz šodien svarīgus lietišķos darījumus, tiem var būt negatīvs rezultāts. Pavadi šo dienu ģimenes lokā un vairāk uzmanības velti bērniem.

Mežāzis

Saistītie raksti

Labs laiks, lai izveidotu stabilas lietišķās attiecības ar vadību, lietišķajiem partneriem un klientiem. Tavs dzīves potenciāls, seksualitāte, šarms šodien atradīsies augstā līmenī. Ja šodien tu visu labi pārdomāsi un pieņemsi pareizo lēmumu, tas atnesīs prāvus ienākumus.

Ūdensvīrs

Dvēsele prasīs daudz romantikas un maiguma. To sniegs cilvēki, kas katru dienu tevi sagaida mājās no darba. Šodien nav ieteicams nodarboties ar ekstremālu sporta veidu, jo tas var kaitēt veselībai.

Zivis

Ja tu vēlies ātri un salīdzinoši viegli kļūt bagāts, ieklausies vecu draugu padomos. Tomēr noteikti šo jautājumu apspried ar saviem mājiniekiem.

LA.lv