Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 15.decembrim. Parūpējies par atpūtu! 16

Foto – Fotolia

Auns
Jēdzienā “atpūta” šodien neietilpst mājokļa tīrīšana, labāk palasi savu mīļāko grāmatu vai paskaties iecienītu seriālu.

Vērsis
Šodien tev nepieciešams izvairīties no konfliktiem un strīdiem. Nav izslēgts, ka tie var beigties ar kautiņu. Sargi veselību! Vērši – šodien maksimāli koncentrējieties uz profesionālajiem jautājumiem!

Dvīņi
Šīs zīmes pārstāvjiem šī būs bīstama un grūta diena. Dvīņiem šodien nevajag doties ceļojumā vai komandējumā, jo to rezultāti neattaisnos tavas cerības. Šodien labāk izvairīties no smagas fiziskas slodzes, jo tas var kaitēt veselībai. Pacenties šo dienu pavadīt ģimenes lokā vai apciemo radiniekus, kurus jau sen gribēji satikt.

Vēzis
Lielas pārmaiņas vienkārši ielauzīsies tavā dzīvē. Tu iegūsi divas reizes vairāk, nekā tev pieder, un neko nezaudēsi.

Lauva
Zvaigznes šodien atbalstīs visus tavus plānus un pat palīdzēs atrisināt problēmas personiskajā dzīvē. Šodien var sākt jaunus projektus, tie sola atnest prāvus ienākumus. Šodien vairākiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem vajadzēs doties ilgstošā komandējumā. Dzīves potenciāls šodien būs augstā līmenī.

Jaunava
Neparedzama diena ģimenes attiecībās. Iepriecini mīļotos ar dāvanām, pagatavo svētku vakariņas vai aizejiet uz restorānu. Sievietēm Jaunavām labvēlīga diena, pie pievērstos savai ārienei, izstaigātu veikalus un papļāpātu ar draudzenēm pie kafijas tases.

Svari

Daudziem Svariem šī diena var atnest nelielas pārmaiņas personiskajā dzīvē. Vairākiem Svariem pat ir gaidāms ģimenes pieaugums. Darba un sadzīves lietas šodien arī būs veiksmīgas. Iespējams, šodien tev parādīsies reāla iespēja gūt papildu finanšu ienākumus. Nelieto šodien alkoholu un treknu pārtiku, tas var slikti ietekmēt tavu veselību.

Skorpions

Nemēģini viens pats paveikt ļoti atbildīgu projektu vai pasākumu! Ņem par sabiedrotajiem cilvēkus no darba kolektīva, viņi būs tev pateicīgi.

Strēlnieks

Šodien ir ideāls laiks, lai atbrīvotos no kompleksiem un kaitīgajiem ieradumiem. Palasi grāmatas vai noskaties labu filmu.

Mežāzis

Lai nostiprinātu savas pozīcijas darbā, tev nepieciešams labi pastrādāt. Paveic līdz galam nepadarītos darbus, ja ir iespēja, palīdzi citiem kolēģiem. Apsolām, šodien nāksies vareni padarboties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīriem visas dienas garumā nāksies ieklausīties vecāku kolēģu viedoklī. Neatsakies no viņu padomiem. Viņi cenšas tevi pasargāt no neapdomātas rīcības. Vienkārši dari tā, kā tev iesaka.

Zivis

Tu esi nonācis vilcienā, kas traucas trakā ātrumā. Tev nepatīk tavi līdzbraucēji un tu vēlētos izkāpt. Tev ir divi varianti – noraut stopkrānu vai sagaidīt nākamo pieturvietu. Izvēle ir tavā ziņā.

LA.lv