Mobilā versija
Brīdinājums -5.9°C
Tenis, Dravis
Trešdiena, 17. janvāris, 2018
16. decembris, 2017
Drukāt

Horoskopi 17.decembrim. Kal plānus, bet citiem nestāsti!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns
Darbā jums šodien nāksies būt savaldīgākam, citādi neizdosies izvairīties no konflikta ar priekšniecību vai no saķeršanās ar kolēģiem. Šodien savus plānus nevajag uzticēt nevienam, pat tuvākajiem cilvēkiem. Pastāv iespēja, ka jūsu dzīvē parādīsies cilvēki, kuriem būs izšķiroša nozīme turpmākajā dzīvē. Esiet uzmanīgi, šķērsojot ielu, kā arī piesargieties no traumām darbā.

Vērsis
Šodien pacentieties nepieņemt svarīgus lēmumus, kā arī esiet piesardzīgi jebkurā jomā. Ja jūs šodien saņemsiet kārdinošu piedāvājumu, tad vispirms visu kārtīgi pārdomājiet un tikai tad dodiet atbildi. Vairākiem šīs zīmes pārstāvjiem šodien ir iespēja saņemt kādu ziņu, kas var saknē izmainīt jūsu dzīvi.

Dvīņi
Jūsu dzīvē var notikt negaidīts pavērsiens, nāksies izdarīt grūtu izvēli. Pieņemot lēmumu, nevajag sīki analizēt situāciju. Paļaujieties uz veselo saprātu un intuīciju. Tad jums būs lielākas iespējas nekļūdīties.

Vēzis
Mīlestība ir jūtas, kuras grūti noturēt. Tā var izzust jebkurā brīdī. Tāpēc nemieriniet sevi ar ilūzijām, bet pieņemiet dzīvi kāda tā ir. Tas padarīs jūs par stipru cilvēku.

Lauva
Šodien veltiet īpašu uzmanību sev – par labu nāks masāža, atjauninošas kosmētiskās procedūras, fiziskie vingrinājumi. No alkohola labāk atturēties. Tāpat ļoti svarīgi kontrolēt savas emocijas, nepadoties svešai ietekmei vai provokācijām, ko vēlāk nāktos nožēlot.

Pievienot komentāru

Ar ko Suņa gads būs veiksmīgāks nekā Gaiļa gads? Horoskops visām zodiaka zīmēm (3)Kāds būs 2018.gads zodiaka zīmēm 2018.gada horoskops vērš uzmanību uz to, ka Suni raksturo tādas īpašības kā atjautība, zinātkāre, apķērība.
Draugiem Facebook Twitter Google+