Horoskopi un mistika
Horoskopi

Rīkojies ātri un noteikti! Enerģētiskais horoskops, 3.02.17. – 19.02.17. 0

Foto-REUTERS

Auns

Spēka un enerģijas pietiks, lai sāktu ko jaunu un pamatīgu, savukārt spēja rosināt simpātijas sarunu biedros nodrošinās iespēju rast atbalstu saviem plāniem. Jāizvairās no mešanās avantūrās, sevišķi azartspēlēs, un savu spēju pārvērtēšanas.

Vērsis

Profesionālajā darbībā, visticamāk, zvaigznes dos iespēju mierīgi turpināt iesākto. Galvenā uzmanība tiks pievērsta personīgajai dzīvei – īstais brīdis uzlabot attiecības ar tiem, kas tuvi, bet vientuļajiem Vēršiem – atrast savu otro pusīti.

Dvīņi

Laiks jaunām idejām, to skaidrošanai, piekritēju vairošanai. Planētas sevišķi labvēlīgas Vēršiem, kuru darbošanās vai pat vaļasprieks saistīts ar jaunradi, taču arī pārējie šīs zīmes pārstāvji varēs ienest ko jaunu savā darbībā.

Vēzis

Viņam nepatīk apkārt notiekošais, un tas var novest gan pie depresijas, gan enerģiskas, pat drudžainas rīcības. Būtu labi, ja Vēzītis spētu atšķirt lietas, par kurām uztraukties nav vērts, kuras ir labojamas un ar kurām ir vienkārši jāsamierinās.

Lauva

Cītīga darba laiks. Pūliņi nesīs augļus, kas ļaus gan nostiprināt autoritāti, gan, iespējams, uzlabot arī finanses. Gudri darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri pacentīsies sava darba rezultātus neslēpt no apkārtējiem.

Jaunava

Ne viss izdodas tā, kā gribētos. Pareizi tomēr darīs tās Jaunavas, kuras par to nebēdāsies, bet pacentīsies savus plānus koriģēt tā, lai paveiktu vismaz daļu nodomātā – arī tas būs pietiekami, lai nedēļas beigās justos apmierināta ar padarīto.

Svari

Mierīga, taču intensīva darba laiks, kas cita starpā dāvās arī atzinību un autoritāti. Arī par ienākumiem un naudas trūkumu jāuztraucas nebūs. Jāizvairās no dogmatisma un pārliekas turēšanās pie savu laiku nodzīvojušā.

Skorpions

Ja vien viņš nenokavēs savu izdevību, par šo nedēļu jāsūdzas nebūs. Galvenais – rīkoties ātri un noteikti, bez nopietna iemesla nemainīt reiz pieņemtos lēmumus. Šonedēļ pasāktais nesīs augļus vēl ilgāku laiku. Līgumu slēgšanai piemērots laiks.

Strēlnieks

Arī šai zīmei planētas sola mierīgu, taču intensīvu darbu agrāk ieplānotā un nodomātā realizēšanai. Svarīgi saglabāt optimismu situācijās, kad šķiet, ka ne viss izdodas, kā gribētos. Šīsnedēļas neveiksmes, visticamāk, būs pārejošas.

Mežāzis

Svarīgi ievērot etiķeti, tomēr pārāk liela centība izkārtot visu tā, lai tas būtu saskaņā ar paša iedomātajām dogmām, var novest pie nepatikšanām un domstarpībām. Atceries, ka vainīgo meklēšana nav galvenais. Pēc iespējas vairāk laika jāpavada ar saviem mīļajiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Laiks jaunām idejām un nodomiem, ko pēc iespējas vajadzētu arī tūlīt īstenot. Spējas pārliecināt apkārtējos spēcīgākas nekā citkārt, un tas dos iespēju gūt atbalstu nodomātajam. Dažās lietās gan vajadzēs zināmu pacietību.

Zivis

Joprojām mierīgs un pārdomas rosinošs laiks bez sevišķiem notikumiem. Pareizi darīs tās Zivis, kuras šajā laikā pacentīsies padarīt arī līdz šim nepaspēto un veltīt pēc iespējas vairāk laika tiem, kas sirdij tuvi un dārgi.

LA.lv
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Dienas Strēlnieka zvaigznājā, kad pati daba dziedina
2 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Sarežģīto sieviešu horoskops. Pirms sāc attiecības, noteikti izlasi!
2 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nemeties galējībās! Horoskops 15.novembrim
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Dabā
Laika prognoze: kādi laikapstākļi sagaida valsts svētkos, un vai būs labi redzams salūts?
1 stunda
ML
Māra Libeka
Latvijā
Augšup, tuvāk pie “Brīvības” zvaigznēm. Gide Mārīte izrāda pieminekļa iekšpusi
4 stundas
LE
LETA
Ekonomika
“Liepkalni” nākotnē plāno sākt piegādāt produkciju Somijai
22 minūtes
LA
LA.lv
Kultūra
Uzvara Ziemassvētku kaujās: filmas “Dvēseļu putenis” aizkadrā
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
VL-TB/LNNK gatava runāt ar abiem potenciālajiem premjera amata kandidātiem
2 stundas