Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 18.decembrim. Uzzini, kas veicinās laimi un uzplaukumu! 16

Foto – Fotolia

Auns
Šodien gaidāma vecas problēmas atrisināšanās. Tieši tas veicinās tavu laimi un uzplaukumu.

Vērsis
Mēģinājumi īstenot dzīvē sapni prasīs nelielas pūles, tāpēc tevi šodien gaida daudz darba. Nav izslēgts, ka tu paveiksi daudz darbu, ko atliki līdz labākiem laikiem, un jau dienas beigās sasniegsi rezultātus.

Dvīņi
Pacenties šodien nenodarboties ar lietām, kas saistītas ar risku, kā arī neveic dārgus pirkumus. Šodien vērtīgi var izrādīties padomi, ko dos radinieki vai veci draugi. Neslēdz šodien svarīgus lietišķos darījumus, tie var atnest negatīvu rezultātu. Pavadi šo dienu ģimenes lokā un vairāk uzmanības velti bērniem.

Vēzis
Vēžiem solās būt saspringta diena. Esi uzmanīgs, iespējamas nopietnas traumas.

Lauva
Lauvas aktivitāte gaida romantiskajās attiecībās. Pastiprinātu uzmanību saņemsi no pretējā dzimuma pārstāvjiem. Vientuļajiem Lauvām šodien, iespējams, izdosies satikt savu liktenīgo cilvēku. Radošā iedvesma, kas tiks realizēta šodien, var saknē izmainīt tavu dzīvi, pacelt jaunās, iepriekš nesasniedzamās virsotnēs. Šodien vari doties ciemos vai uzaicināt viesus pie sevis.

Jaunava
Pašlaik saglabājas saspīlējums finansēs, attiecībās ar kolēģiem un otro pusīti. Tevi vienkārši ir pārņēmis slikts noskaņojums. Mēģini tomēr rast kādu prieka avotu, ja tevi nenovērtē ne mājās, ne darbā.

Turpinājums nākamajā lapā!

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Svari
Mazs padoms – pārskati savu ēdienkarti. Šodien savas veselības dēļ atsakies no nepilnvērtīgas pārtikas. Labāk lieto uzturā vairāk dārzeņu un augļu, riekstus un žāvētus augļus. Redzēsi, ka tev uzreiz būs vieglāk kustēties un parādīsies vairāk enerģijas.
 
Skorpions
Šodien tev diez vai izdosies iztikt bez kolēģu palīdzības, sadarbības un lietišķās partnerības. Ir vairāki jautājumi, kuros kolektīva darbība palīdzēs paveikt tavu darbu maksimāli produktīvi ar minimāliem laika un spēku zaudējumiem.

Strēlnieks
Šodien tevi gaida nepatīkama saruna ar biznesa partneriem. Viss, pie kā tu tik ilgi strādāji, viņiem šķitīs muļķības. Nevajag bēdāties, ir cilvēki, kas tā neuzskata, un tavu darbu pienācīgi novērtēs.

Mežāzis
Ja tu šodien plāno kādu svarīgu darbu, labāk atliec to uz rītdienu. Darba lietās var rasties problēmas, tāpēc nevajag riskēt. Bet rītdien viss būs brīnišķīgi.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Jauns pasākums vai projekts Ūdensvīriem atnesīs peļņu profesionālās darbības jomā. Ģimenē šodien valdīs miers un saskaņa. Pacenties šodien sarūpēt tuviniekiem dāvanas. Iespējams, šīs zodiaka zīmes pārstāvji šodien saņems ziņu no tāliem radiniekiem.

Zivis
Šodien ir viena no labākajām dienām, lai sāktu jaunu darbu. Pacenties šodien uzlabot attiecības ģimenē, kā arī var izveidot jaunas iepazīšanās. Pašas svarīgākās problēmas un vecas kļūdas šodien tev izdosies atrisināt bez īpašām grūtībām. Pastāv liela jaunu iepazīšanos varbūtība vai romantiski piedzīvojumi. Sapnis solās piepildīties, ja no rīta būs apmācies laiks.

LA.lv