×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
18. decembris, 2017
Drukāt

Horoskopi 19.decembrim. Zvaigznes vēl drosmi un apņēmību!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns
Panākumi šodien pavadīs tikai drosmīgus un apdomīgus cilvēkus, kas spēj atrast izeju no jebkādām dzīves situācijām. Uzmanīgi jāseko līdzi situācijas attīstībai, tad tev izdosies izvairīties no dažāda veida konfliktiem. Nav ieteicams veikt nopietnus pirkumus, īpaši sadzīves tehniku.

Vērsis
Neļauj nevienam traucēt īstenot tavus plānus. Nedramatizē, tev tikai šķiet, ka viss ir slikti. Esi labestīgs pret draugiem, velti vairāk laika otrajai pusītei.

Dvīņi
Šodien tev piepeši var likties, ka viss ir zaudējis jēgu, bet centies nekrist panikā, jo pēc lietus vienmēr uzspīd saulīte. Vienkārši pacenties pareizi sadalīt prioritātes un drosmīgi doties uz izvirzīto mērķi. Ieklausies šodien tuvo un mīļo cilvēku padomos un pasaudzē veselību. Nelieto alkoholu un treknu barību.

Vēzis
Vēžiem nepieciešams atcerēties par saviem ienaidniekiem, uzmanies no viņiem. Notikumi, kas norisināsies darbā, liks tev aizdomāties par savu karjeru. Aizej kopā ar draugiem uz nakts klubu un atpūties. Spirtoto dzērienu lietošana slikti ietekmēs veselības stāvokli.

Lauva
Tu nevarēsi nosēdēt uz vietas. Parādīsies vēlme daudz ko mainīt. Novatoriskais gars pirmkārt skars tavas dzīves praktisko pusi. Tu, iespējams, pārskatīsi vairākus nākotnes plānus.

Jaunava
Šodien veic eksperimentu – centies vienkārši priecāties. Drīzumā tu redzēsi, kā viss apkārt sāks mainīties. Pirmkārt – attiecības ar cilvēkiem.

Turpinājums – nākamajā lapā!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+