Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 21. maijam. Neslēp sveci zem pūra!0

Dienas noskaņa

Diena piemērota draudzības izrādīšanai, savstarpējai palīdzībai un atbalstam. Izmanto to!

Auns

Šodienu vēlams pavadīt kuplā ļaužu lokā. Vienatne nebūs pats labākais laika pavadīšanas veids, tāpēc, ja izdodas no tās izvairīties, dari to.

Vērsis

Šodien vērts uzmanīgāk ieklausīties tajā, ko tev stāsta, un nekautrēties atzīt, ja tev nav taisnība. Spītība nav nekāda labā īpašība.

Dvīņi

Šodien tu būsi situācijas valdnieks. Tu saņemsi tieši to un tieši tad, kad to vēlēsies. Pacenties iedvest cieņu pret sevi pēc iespējas lielākam ļaužu pulkam.

Vēzis

Šodien vislabāk veiksies lietas, kas saistītas ar finansēm. Tu pat vari uzņemties citu cilvēku finansiālo problēmu risināšanu, tomēr šajā jautājumā jābūt ļoti piesardzīgam.

Lauva

Tev šodien jābūt stingram. Liktenis šobrīd tev ne sevišķi lutina, kāpēc tam būt pārāk mīļam pret apkārtējiem?

Jaunava

Šodien sašaurini komunikācijas loku. Tu būsi emocionāli ļoti jūtīgs, un ar grūtībām pacietīsi lielus ļaužu pūļus.

Svari

Atliec jebkuru darbu, ja jūti, ka nespēj tajā iedziļināties pilnībā. Šodien nespēsi sadalīt uzmanību vairākiem mērķiem vienlaicīgi.

Skorpions

Skorpions lolos augstus mērķus, bet plāni būs tālejoši. Pacenties neaizmirst ne vienus, ne otrus, jo tiem ir liela vērtība, kas lieti var noderēt nākotnē.

Strēlnieks

Strēlnieks var pēkšņi atcerēties kaut ko aizmirstu. Iespējams, tā var būt kaut kāda lieta, kas pazudusi pirms daudziem gadiem, iespējams, pamodīsies sen pagājušas jūtas, bet nevar izslēgt, ka atradīsi apslēptas bagātības.

Mežāzis

Kāpēc gan lieli tērēt enerģiju negatīvām emocijām, tādējādi paaugstinot visuma entropiju, ja, kā zināts, ne pie kala nevar novest, jo mājās pazūd mīļums, bet paliek tikai rūpes.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Klusā ūdenī parasti mitinās kaut kas ne visai tīkams, tāpēc bīstams. Šodien šādā atvarā izrādīsies tu. Tava reakcija var izrādīties ne visai patīkama, vārdi, kurus tu gribētu teikt, it kā stipri atšķirties no tiem, kurus izteiksi skaļi. Tu vispār uzvedīsies tik dīvaini, ka, iespējams, derētu uz kādu laiku noslēpties no sabiedrības.

Zivis

Šo dienu vajadzētu veltīt draugiem. Kādam no viņiem, iespējama palīdzība, bet pats viņš to skaļi nepateiks. Izrādi iniciatīvu!

LA.lv