Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 26.februārim. Labs vārds pat kaķim ir tīkams!0

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

26. februārī dzimušas Zivis bieži ir apveltītas ar tik daudziem talantiem, ka grūti izvēlēties karjeras ceļu. Panākumi vienā jomā nenozīmē, ka vajadzētu aizmirst par citām. Iespējams, nākamajā gadā pēc savas dzimšanas dienas tev vajadzētu izmēģināt spēkus kādā mākslā, kuru reiz mīlēji, bet aizņemtības dēļ noliki malā.

Auns

Tavs stāvoklis ir visai nenoteikts. Iespējams, nāksies atbrīvoties no kādas daļas smaguma, lai gūtu kaut minimālu pārliecību par to, ka tiksi galā ar atlikušajiem uzdevumiem.

Vērsis

Neaizmirsti par cilvēkiem, kuri tev nav vienaldzīgi, pat ja viņi ir aizmirsuši par tevi. Atceries: labs vārds pat kaķim ir tīkams, nerunājot nemaz par darba kolēģiem.

Dvīņi

Šodien tev būs pietiekami daudz atšķirīgu, bet vienlīdz lielisku iespēju, lai lieki neizaicinātu likteni, meklējot vēl citas. Izmanto tās, kas tev ir, kamēr vēl kāds cits nav tās piesavinājies sev.

Vēzis

Šodien gaida lieli satraukumi, un nav svarīgi, vai tam ir pamatots iemesls, vai ne. Liels risks sastrīdēties ar visiem, kas trāpīsies tev ceļā.

Lauva

Šo dienu vislabāk pavadīt mierā un klusumā, radot kaut ko sirdij patīkamu. Gari un tāli braucieni atliekami uz citu dienu, ja vien tas iespējams.

Jaunava

Šodien tev nākties uzņemties pienākumus, kādi var būt tikai lielas un skaļas balles saimniekam. Nāksies iztērēt ne mazumu spēku, lai pārliecinātos, ka visiem ir jautri, un sasmīdināt visbēdīgākos.

Svari

Nepadodies: tu jau esi gandrīz sasniedzis savu mērķi. Nebaidies atvērt durvis un ieiet savā jaunajā pasaulē!

Skorpions

Ne visi šodien spēs saprast tavu rīcību, tomēr tas vēl nav iemesls, lai atteiktos no sava lēmuma īstenošanas. Pēc tam tevi visi sapratīs un vēl paldies pateiks.

Strēlnieks

Šodien veiksies tam, kurš spēj ne tikai lasīt, bet arī rakstīt starp rindiņām. Vēlams, bez kļūdām!

Mežāzis

Enerģijas tev ir daudz, bet uzdevumus tu sev mēdz izvirzīt neizpildāmus. Kāpēc lieki mocīties, labāk ķeries pie kaut kā reāla! Kļūsti par “zīles rokā” lepno īpašnieku.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena ir kā radīta mīlestībai. Izmanto to ar prātu un ar sirdi. Tas nekas, ka pirmdiena – uzaicini otro pusīti uz randiņu, kino vai skaistām vakariņām iecienītākajā krodziņā.

Zivis

Ir pamats uzskatīt, ka diena būs veiksmīga finanšu jomā. Tev ir lielas izredzes uzlabot finansiālo labklājību. Tomēr neaizmirsti piesardzību!

LA.lv