Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 26. janvārim. Palīdzi, ja tev lūdz atbalstu!0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Centies nesalīdzināt to, ko tu esi sasniedzis ar to, ko ir sasnieguši citi – tas, ko viņi dara, ir nenozīmīgi, jo tas nav saistīts ar tavu dzīves ceļu. Tu esi mērojis lielu gabalu īsā laika posmā un turpmākā gada laikā tiksi vēl tālāk. Patiesībā citiem vajadzētu salīdzināt pašiem sevi ar tevi, nevis otrādāk.

Auns

Šodien centies neiesaistīties citu cilvēku problēmās – vai arī tās varētu kļūt par tavām problēmām. Lai arī tu vēlies palīdzēt draugam, taču šajā gadījumā ir labāk, lai viņi paši iemācās, kā tikt galā ar konkrētām problēmām.

Vērsis

Tu esi smagi un ilgi strādājis, lai tiktu tur, kur esi tagad – neaizmet visu prom tikai savas impulsivitātes dēļ. Planētas brīdina: ja ļausi emocijām gūt virsroku, tas varētu bojāt tavu reputāciju to cilvēku acīs, kuri atrodas pie varas.

Dvīņi

Saules atrašanās Ūdensvīrā apvelta tevi ar neierobežotu pašpārliecinātību, taču citi aspekti brīdina, ka nedrīksti uztvert visu kā pašsaprotamu. Pārāk viegli būtu iekrist lamatās, uzskatot, ka nekas nevar noiet greizi – tieši tajā brīdī sākas nepatikšanas.

Vēzis

Tu apzinies, ka spēj paveikt vairāk, un planētas ziņo, ka īstā izdevība radīsies tieši īstajā brīdī. Līdz tam saglabā mieru un nogaidi savu brīdi – esi gatavs rīkoties, kad tava lielā iespēja beidzot parādīsies.

Lauva

Lietām, kuras notika pagātnē, nav nekādas saistības ar to, kas notiks šodien, tāpēc beidz domāt par “vecajām labajām dienām” un atrodi veidus, kā tagadni padarīt atalgojošu un īpašu. Pāri visam, pieņem cilvēkus tādus, kādi viņi ir.

Jaunava

Ikdienas rutīna tevi var garlaikot, bet tā tik un tā ir svarīga, tāpēc pieturies pie uzdevuma, kurš tev ir piešķirts, un paveic to tik labi, cik vien spēj. Kāds, kurš atrodas pie varas, tevi vēro un ja viņiem patiks tas, ko redzēs – jau drīz tu varētu būt ceļā uz augšu.

Svari

Šodien tu relatīvi īsā laika posmā paveiksi diezgan daudz. Sabiedriskās un romantiskās aktivitātes aizņems diezgan lielu daļu no turpmākajām pāris dienām, tāpēc tagad ķeries klāt savam darbu krājumam, lai pārējo nedēļas daļu varētu veltīt patīkamākām aktivitātēm.

Skorpions

Partneri un mīļotie pēdējā laikā ir bijuši diezgan prasīgi, un tevi jau tas sāk nogurdināt. Neņem pie sirds. Nepaies ilgs laiks, līdz kosmiskā aina mainīsies un tu pats varēsi sākt pieprasīt!

Strēlnieks

Tevi, iespējams, kaitina tas, ka draugi un mīļotie paļaujas, ka tu izlabosi viņu kļūdas, bet tu to darīsi jebkurā gadījumā, jo tu vienkārši esi tāds cilvēks. Palutini sevi pēc tam, tu esi to pelnījis!

Mežāzis

Tev nepatīk atzīt, ja esi kļūdījies, taču atzīsties tagad, lai vēlāk nerastos pārpratumi un finansiālas represijas. Ja tu nogaidīsi vairāk nekā dienu vai divas, tavu atvainošanos varētu nepieņemt tie, kuri tā rezultātā ir cietuši vai kaut ko zaudējuši.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ja ir kāds svarīgs lēmums, kurš tev ir jāpieņem, tad dari to tagad, savādāk šī izvēle tev tiks atņemta un piešķirta kādam, kurš var nebūt tik iejūtīgs pret tavām vajadzībām. Izdari izvēli, tici tai un pieturies pie tās.

Zivis

Jau kādu laiku tu esi baidījies no ļaunākā, bet turpmākajās divās vai trīs dienās tu sapratīsi, ka tas, visticamāk, nekad nenotiks – un pat, ja tas notiek, tad tas nebūs ne tuvu tik slikti, cik esi iztēlojies savā prātā. Saglabā mieru un racionālu domāšanu.

LA.lv