Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 4.jūijam. Ieraugi savas labās puses! 1

Foto – Fotolia

Auns

Tavas saites ar otro pusīti un ģimenes locekļiem būs stabilas un stipras. Pašlaik ar finansēm nav spīdoši, taču drīzumā iestāsies veiksmīgāks periods. Nav vēlams investēt naudu jaunā projektā. Mīlestībā pacenties turēties pie tā cilvēka, kas tev jau ir. Ja tu iesaistīsies jaunā mīlas intrigā, tad paliksi zaudētājos.

Vērsis

Atpūties šodien kopā ar ģimeni. Ja tev ir vasarnīca – tā ir atpūtai ideāli piemērota vieta. Ja vasarnīcas nav, tad dodieties piknikā uz mežu vai pie upes. Aktīvā atpūta palīdzēs noņemt stresu un dos tev spēku, lai risinātu problēmas, kas radīsies nākotnē.

Dvīņi

Attiecībās ar lietišķajiem partneriem un priekšniecību esi ārkārtīgi savaldīgs. Ieklausies pieredzējušu cilvēku padomos. Tava karjera turpmāk būs atkarīga tieši no viņiem.

Vēzis

Kopumā šīs dienas rezultāts būs atkarīgs no tavas prasmes ievirzīt enerģiju pareizajā gultnē. Esi čakls, nenervozē, centies nestrīdēties ar sāncenšiem un viss tev šodien būs labi.

Lauva

Šodiena Lauvām noritēs mierīgā atmosfērā. Nodarbošanās ar fito un aromaterapiju dos jūtamu efektu.

Jaunava

Šodien Jaunavas šķitīs īpaši pievilcīgas pretējā dzimuma acīs. Lieliska pašsajūta un pārliecība par sevi dos iespēju piesaistīt tev simpātiska cilvēka uzmanību.

Svari

Pamēģini palūkoties uz sevi no malas, ieraudzīt labās un sliktās puses. Laba diena, lai izlabotu savas kļūdas un samierinātos ar citiem cilvēkiem. Seko savai uzvedībai, tevi uzmanīgi vēro.

Skorpions

Jebkuri šīs zīmes pārstāvju plāni ieceres solās šodien īstenoties, ja viņi rīkosies nemanāmi un nevienam par tiem nestāstīs. Veiksmīga šī diena būs cilvēkiem, kuri nolēmuši nomainīt darbu, bet neveiksmīga bērna ieņemšanai. Dienas otrajā pusē iespējamas neveiksmes personiskajā dzīvē. Pacenties pārmērīgi nekoncentrēties uz intīmajām problēmām. Galu galā – sekss un mīlestība ir divas dažādas lietas.

Strēlnieks

Šī ir ļoti nelabvēlīga diena jebkuru jaunu lietu sākšanai vai sadzīves problēmu risināšanai. Pacenties šodien izvairīties no vietām, kur pulcējas daudz cilvēku. Tava piesardzība un veselais saprāts palīdzēs tikt galā ar dienas negatīvajām tendencēm, bet tuva cilvēka klātbūtne liks aizmirst par nepatikšanām.

Mežāzis

Šīs zīmes pārstāvjiem ir īstais laiks atslābināties. Ja tu visu dienu strādā, tad jāpacenšas atrast laiku, lai paslinkotu. Piemēram, vienkārši pagulšņāt dīvānā, lasot grāmatu vai skatoties televizoru.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien Ūdensvīrus var gaidīt neplānoti izdevumi. Vairāki cilvēki no tava paziņu loka šodien var ar tevi manipulēt, spiežot uz žēlumu. Taču pacenties izrādīt rakstura stingrību un nepadodies provokācijām. Šodien pasaudzē savu veselību, pastāv iespēja noķert vīrusu saslimšanu.

Zivis

Romantiskās attiecībās Zivis gaida aktīva diena. No pretējā dzimuma puses Zivis saņems pastiprinātu uzmanību. Vientuļajiem šīs zīmes pārstāvjiem, iespējams, izdosies sastapt savu liktenīgo cilvēku. Radošais pacēlums šodien var saknē izmainīt tavu dzīvi, uznest jaunās, iepriekš nesasniedzamās virsotnēs. Šodien vari iet ciemos vai aicināt viesus pie sevis.

LA.lv