Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 7.decembrim. Plāni tik lieli, ka mājās par šauru! 16

Foto – Fotolia

Auns
Tavi plāni ir tik grandiozi, ka mājās tev ir par šauru, tāpēc sagaidāms, ka tu dosies tālā ceļojumā, kas sniegs daudz ieguvumu. Personīgajā plānā vajag uzmanīgāk novērtēt apkārt esošos cilvēkus.

Vērsis
Šodien nevajag izrādīt liekas ambīcijas, labāk nodarbojies ar nākotnes plānu būvēšanu un ģimenes lietām. Pirms pieņemt kādu lēmumu, pacenties pārdomāt visu līdz sīkumiem. Ja tev izdosies šodien izrādīt savaldību un taktiskumu, tad dienas beigās tas tiks pienācīgi novērtēts. Pacenties šodien daudz laika veltīt bērniem, parādi, cik stipri tu viņus mīli un augstu vērtē.

Dvīņi
Atpūties kopā ar ģimeni. Ja tev ir vasarnīca – tā ir lieliska vieta, kur šodien pavadīt laiku. Ja vasarnīcas nav, tad dodieties piknikā uz mežu vai pie upes. Aktīvā atpūta palīdzēs noņemt stresu un dos tev spēku, lai risinātu problēmas, kas parādīsies nākotnē.

Vēzis
Pašreizējais saspringtais dzīves ritms ir tevi izsmēlis. Paņem atvaļinājumu un dodies uz siltajām zemēm. Izdari visu, lai atkal atgūtu spēkus un enerģiju. Vēlams nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, apmeklēt sporta zāli.

Lauva
Lauvām šodien vajag pārskatīt vecos plānus, darbus, kontaktus. Pacenties šodien neparakstīt svarīgus dokumentus un neplāno jaunus darbus, jo tie var nedot rezultātu. Ja šodien tev nāksies dzirdēt sev adresētu kritiku, pacenties uz to nereaģēt pārāk sāpīgi. Pastāv varbūtība, ka pasliktināsies pašsajūta, iespējamas traumas vai nelaimes gadījums.

Jaunava
Šodien tev, iespējams, neizdosies izvairīties no nelielām nepatikšanām. Taču pacenties aizstāvēt savu viedokli un nenodod sevi. Ja šajā gadījumā izdosies pievārēt agresiju un ar skaidru skatu palūkoties uz dzīvi, uzvara tev ir garantēta. Un nākotnē tu nodrošināsi sev mierīgu dzīvi uz ilgstošu laiku.

Svari
Šī ir visai labvēlīga diena, lai sāktu jebkādas lietas. Šodien ir iespēja uzlabot savu finanšu stāvokli vai veikt veiksmīgu pirkumu. Vari rēķināties ar draugu un uzticamu lietišķo partneru palīdzību un atbalstu. Sievietēm Svariem iespējamas jaunas iepazīšanās vai negaidīti romantiski piedzīvojumi. Savukārt vīriešiem Svariem zvaigznes iesaka izvairīties no skaļām kompānijām un svinībām. Šodien nav ieteicams nodarboties ar maģiju, kā arī pārpūlēt redzi. Šodien redzēts sapnis var būt pravietisks un piepildīties pēc nedēļas.

SkorpionsMierīga atpūta šodien nāks par labu Skorpioniem. Atsakies no svarīgiem un darbietilpīgiem darbiem.

Strēlnieks
Tavā dzīvē var notikt negaidīts pavērsiens, nāksies izdarīt grūtu izvēli. Pieņemot lēmumu, nevajag sīki analizēt situāciju. Paļaujies nevis uz veselo saprātu, bet uz intuīciju. Tad tev būs lielākas izredzes nekļūdīties.

Mežāzis
Šodien iespējami nopietni enerģētiskie zaudējumi. Nav ieteicams ilgstošu laiku atrasties vietās, kur pulcējas daudz cilvēku. Personiskās attiecības var uzlaboties. Piedod tiem, kas tevi aizvainojuši, un pats atvainojies. Diena nav piemērota seksam, īpaši ārpus esošajām attiecībām.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Diena laba, lai dotos uz tikšanos, randiņu vai ballīti. Tu satiksi daudz interesantu un tev noderīgu cilvēku. Nekautrējies ar viņiem izveidot iepazīšanos, viņi tev būs vajadzīgi. Tāpat iesakām apmeklēt skaistumkopšanas salonu un parūpēties par savu izskatu. Vakaru pavadi ģimenes lokā, tev būs ko apspriest ar sev mīļajiem.

Zivis
Šīs zīmes cilvēkiem šī būs bīstama un grūta diena. Tevi no visām pusēm ieskaus problēmas. Šodien nevajag doties ceļojumā vai komandējumā, tie neattaisnos tavas cerības. Šodien jāatsakās no smaga fiziskā darba, jo tas var izraisīt veselības pasliktināšanos. Nevajag visu pārāk ņemt pie sirds, pacenties iespējami biežāk smaidīt, un tad visas problēmas un nepatikšanas aizies otrajā plānā. Pacenties pavadīt šo dienu ģimenes vai tuvu cilvēku lokā.

LA.lv