Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 22.oktobrim. Izcilas zvaigznes draudzībai! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Attiecības ar draugiem turpmākajos 12 mēnešus atradīsies zem izcilām zvaigznēm, bet tev ir jābūt izvēlīgam, ar ko tu pavadi laiku. Iepazīsti tos, kuri tevi kaut kādā veidā izaicina, tam visam ir kāds iemesls.

Auns

Draugs tev šodien piedāvās labus padomus un, ja tu esi saprātīgs, tu rīkosies, balstoties uz tiem. Risinājums var būt sāpīgs īstermiņā, bet, ja tu atstāsi biznesa vai finansiālu problēmu neatrisinātu, tā var daudz izmaksāt ilgtermiņā.

Vērsis

Var būt daudzas lietas, kuras tev interesē, bet ir tikai viena, kura pieprasa tavu uzmanību. Šodien ir jānokārto nopietns jautājums un, ja tu ar to tiksi galā ātri un efektīvi, varēsi turpināt darīt kaut ko daudz aizraujošāku.

Dvīņi

Tev var nākties ierobežot savas saistības, lai spētu ietaupīt laiku un naudu, bet nepārcenties. Jupiters, izšķērdības planēta, šodien tevi spēcīgi ietekmē, tāpēc pastāv briesmas, ka vari aiziet par tālu. Izvairies no visa veida galējībām.

Vēzis

Tev šobrīd ir praktisks garastāvoklis un, tas ir labi, jo pastāv diezgan daudz ikdienišķu problēmu, ar kurām jātiek galā. Atrisini tās pa vienai, nevis centies visu apvienot.

Lauva

Tu dažreiz vari būt nežēlīgi godīgs, un šodienas planetārās aktivitātes, apvienojoties Jupiteram un Marsam, padara ļoti iespējamu to, ka pateiksi kaut ko, kas šokēs visus tev apkārt esošos. Tas ir labi. Viņiem ir nepieciešama sapurināšana.

Jaunava

Kārtīgi apdomājies par to, ko tu dari un uz kurieni dodies. Nevis tāpēc, ka dari kaut ko nepareizi vai dodies nepareizajā virzienā, bet tas ir saprātīgi – laiku pa laikam izvērtēt savu pašreizējo situāciju, lai tajā varētu ieviest uzlabojumus.

Svari

Esi uzmanīgs, ka nepalaid garām izdevību, kura ir kā radīta priekš tevis – izmanto to. Tu vari pieņemt: ja šoreiz palaidīsi to garām, tā vēlāk atgriezīsies vēlreiz, bet vai tu vari būt pārliecināts? Izmanto to jau šajā reizē.

Skorpions

Tev, šķiet, ir radušās nopietnas šaubas par to, ko draugs vai ģimenes loceklis ierosina tev darīt, un tavs pienākums ir viņus par to informēt. Viņiem var nepatikt tava iejaukšanās šobrīd, bet vēlāk viņi tev no sirds pateiksies.

Strēlnieks

Nedaudz piebremzē un sagatavo sevi garīgi, emocionāli un fiziski tai piepūlei, kura gaida priekšā. Šodien neiesaisties nekādos pasākumos, kas varētu iztērēt tavu enerģiju. Tava veselība un labklājība ir vienīgā lieta, kurai ir nozīme.

Mežāzis

Jaunumi, kurus saņemsi šodien, var tevi īpaši nesajūsmināt, bet tev joprojām ir gana daudz laika, lai pielāgotos. Pacietība šobrīd ir nepieciešamība, ja vien tu vēlies turpmāko nedēļu laikā tikt uz priekšu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Neklausies tajos, kuri saka, ka tev kaut kādā veidā vajadzētu būt savādākam, tev nav jāspēlē loma, lai dotu savu ieguldījumu kopējā lietā. Rīkojies tā, kā tev tas liekas dabiski, nevis tā, kā to no tevis sagaida. Esi tu pats!

Zivis

Problēma, par kuru biji vai nu aizmirsis vai arī domāji, ka tā ir atrisināta, atgriezīsies, lai tevi šodien kaitinātu. Šoreiz tev ar to ir jātiek galā pavisam. Parādi tiem, kuri šaubās par tavu spēju būt izlēmīgam, ka viņi kļūdās.

LA.lv