Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 23. aprīlim. Rīkojies pēc saviem ieskatiem!0

Dienas noskaņa

Šodien iespējams daudz domstarpību, ja mēģināsi pierādīt savu taisnību ar vārdiem. Vērts rīkoties, lai rezultāti paši apklusinātu visus sākotnējos iebildumus.

Auns

Šodien Aunu pārņems vēlēšanās īstenot kādas vērienīgas pārmaiņas. Un arī astrologi piekrīt, ka vari mainīt visu, kas vien ienāk prātā, izņemot vienu jomu. Privātajā dzīvē pārmaiņas nevajadzētu sākt – ar labu tās nebeigsies.

Vērsis

Pirmdien pacietība nebūs (kā tas parasti ir) Vēršiem raksturīgākā īpašība. No tā cietīs visi apkārtējie – tāpēc, lai izvairītos no nevajadzīga konflikta, vislabāk jau no rīta brīdini visus, lai tevi lieki nekaitina. Sarkanas lupatas rēgosies visās malās!

Dvīņi

Šodien tu vari būt vienkārši laimīgs. Vienīgais, kas jādara – jāvēlas. Skaidri apzinies savus mērķus un vajadzības, jo šodien zvaigznes un planētas kā sazvērējušās mēģinās tevi iepriecināt. Tūlīt un tagad!

Vēzis

Ļoti iespējams, ka šodien jutīsies kaut kā neveikli un neatbilstoši situācijai. Pret šādām izjūtām ir vienas zāles: senu un pārbaudītu draugu kompānija. Uzaicini viņus vakariņās un kopā pasmejaties par jums vien saprotamiem jokiem.

Lauva

Pirmdien Lauvas praktiski nespēs izpildīt neko tādu, kas prasīs disciplinētību un paklausību. Necenties apspiest savu impulsivitāti – tikai nogursi, bet jēgas nebūs. Arī impulsīvai rīcībai ir savi plusi, un šodien tie izpaudīsies pilnībā.

Jaunava

Jaunavas sev neraksturīgi vai degs no nepacietības. Notikums, kuru tu tik ilgi gaidīji, kaut kāda iemesla dēļ kavēsies, turklāt izskatās, ka jāgaida būs diezgan ilgi. Izdomā, ar ko sevi nodarbināt, citādi juksi prātā un padarīsi trakus apkārtējos.

Svari

Šodien piesargies pārpūlēties – gan fiziski, gan emocionāli. Jā, tu saņemsi nedaudz vairāk naudas, bet vari saslimt, un tad šis ieguvums izskatīsies stipri apšaubāms.

Skorpions

Nekas nav tik noturīgs kā pagaidu risinājumi. Toties tas, ko šodien saplānosi uz netālu nākotni, vispār būs nesagraujami stabils. Tāpēc izturies ļoti nopietni pret plānošanu – kā izdomāsi, tā arī notiks!

Strēlnieks

Pat ja tev ir visnotaļ nopietns iemesls melot un izlikties, nesteidzies to izvēlēties kā opciju. Pirmkārt, šodien jebkuri meli tiks ātri atmaskoti, otrkārt – to darīt ir vienkārši tevis necienīgi. Ja šķiet, ka citas iespējas nav, vienkārši labāk paklusē.

Mežāzis

Visu šodien notiekošo vērts rūpīgi izanalizēt. Tu noskaidrosi ļoti daudz ko no tā, ko tev vajadzētu zināt, vienkārši pasēžot un padomājot.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pirmdien nebūs viegli pārliecināt apkārtējos cilvēkus par to, ka tev ir taisnība. Nav vērts pat mēģināt, vienkārši rīkojies tā, kā uzskati par vajadzīgu. To, ka tev bija taisnība, visi atzīs vēlāk.

Zivis

Taviem ģimenes locekļiem reizēm arī vajadzīga brīvība, nemaz nerunājot par vārda brīvību. Saprātīgās robežās, protams! Tāpēc turi tos garākā pavadiņā, lai nerastos strīdi un “brīvības cīņas”, īpaši no bērnu puses.

LA.lv