Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 29. aprīlim. Iztēle atvērs visas durvis!0

Dienas noskaņa

Sestdiena paies iztēles un fantāzijas zīmē: tā palīdzēs gan izvairīties no nepatikšanām, gan radīt jaunas, spožas idejas. Astrologi iesaka neaizmirst šajā dienā izsapņoto, lai jau tuvākajā nākotnē to varētu īstenot dzīvē.

Auns

Tu tik lieliski tiksi galā ar jebkuru uzdevumu, ka tev pat kļūs žēl, ka viss jau izdarīts un var mierīgi atpūsties. Staro citu, labs noskaņojums un lepnums par lieliski padarītu darbu nekur nepazudīs!

Vērsis

Nāsis tev kutina aizliegtā augļa smarža. Tu vienalga to noplūksi, bet vai ir vērts steigties? Atvēli laiku arī pats sev, jau ilgi nav bijis iespējas pavadīt kādu stundu vienatnē, lai atpūstos un padomātu.

Dvīņi

Apbruņojies ar pārīti labu attaisnojumu ikvienai situācijai, šķiet, šodien tev tie būs vajadzīgi. Var, protams, censties izskaidrot, ka tu nevari vienlaicīgi atrasties vairākās vietās, tomēr ir reizes, kad vienkāršāk un vieglāk ir piedāvāt iedarbīgu atrunu, lai vēlāk visu izdarītu tā, kā vēlies pats.

Vēzis

Šodien svarīgs būs ne tikai tas, ko tu saki, bet arī tas, kā tu klausies. Jo uzmanīgāks būsi, jo vairāk interesanta un noderīga uzzināsi.

Lauva

Šodien tavs uzdevums būs likt apkārtējiem cilvēkiem smieties. Tu vairāk nekā jebkurš cits spēj atraisīt ikvienā dzīvojošo bērnu.

Jaunava

Šodien vērts ieklausīties apkārtējo cilvēku padomos. Starp tiem var izrādīties kāda lieliska un neparasta ideja. Ja būsi nevērīgs, vienkārši palaidīsi to garām!

Svari

Centies norobežoties no visām problēmām, gan sīkajām, gan nopietnajām. Neļauj izmantot sevi par nastu nesēju ēzelīti: lai kādā nozīmē arī to varētu saprast.

Skorpions

Nekas tā neatbruņo strīdēties kāru sarunas biedru, kā atzīšanās, ka tev nav taisnība. Īpaši, ja tev patiešām nav taisnība. Izmantojot šo taktisko gājienu, tev nenāksies ciest no savas ietiepības sekām. Un arī briestošais konflikts ātri atrisināsies.

Strēlnieks

Šodien tu, iespējams, cietīsi pats savas neuzmanības dēļ. Mīkstināt jau notikušā sekas ir praktiski neiespējami, bet toties var gūt mācībstundu, lai šādu kļūdu neatkārtotu nākotnē.

Mežāzis

Šodien nevajadzētu būt pārāk aizdomīgam. Kāds cilvēks mēģina ar tevi nodibināt dziļas, sapratnes pilnas attiecības, kāpēc gan izteikt šaubas, kurām nav nekāda pamata?

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tev vērts likt lietā iztēli – savu lielāko spēku. Tā palīdzēs atrast atslēgu visām durvīm, kādas vien tu vēlēsies atvērt. Un nekādā gadījumā neapstājies pusceļā līdz mērķim!

Zivis

Šodien tev beidzot izdosies parādīt apkārtējiem, cik daudz lielisku īpašību tev piemīt, pat ja agrāk viņi tās nepamanīja. Un netiecies pēc pieticības – tad viss efekts pazudīs.

LA.lv