Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 3. martam. Velti dienu laiskai atpūtai mājās!0

Dienas vispārējā noskaņa

3. martu, sestdienu, nevajadzētu pavadīt projām no mājām. Pazīstamās sienas tevi piesaistīs kā spēcīgs magnēts, kas nozīmē, ka nevarēsi pilnvērtīgi atpūsties, ja pametīsi mājas un savu mīļoto cilvēku kompāniju. Atceries, ka šī sestdiena ir piemērota mājas dzīvei, neuzstāj, lai viesi nāktu tevi apciemot. Pavadi laiku ar savu ģimeni, bez svešinieku klātbūtnes. Šis scenārijs ir vienlīdz attiecināms uz tiem, kas dzīvo vieni (palieciet mājās, parunājiet ar saviem vecākiem).

Auns

Auns 3. martu pavadīs, izbaudot mieru un klusumu. Šodien tavās mājās nebūs viesu, un līdz vakaram, iespējams, pat būsi mazliet nogarlaikojies. Tomēr, kā tu to sapratīsi mazliet vēlāk, tā ir vientulīga atpūta mājās, kas palīdzēs tev atgūt emocionālo līdzsvaru. Vakarā tu uzrakstīsi detalizētu dzīves plānu, līdz pat mazākajai detaļai, atrodot atbildi uz to, kas tev nav licis mieru jau vairākus mēnešus.

Vērsis

Šī sestdiena Vērsim nenesīs daudz pārmaiņu. Viss tev apkārt būs pārāk stabils, kas tevi sāks pamatīgi kaitināt. Vēloties šo vienmuļo dienu padarīt krāsaināku, tu dosies kādu apciemot. Tu būsi nogarlaikoto draugu seju ieskauts, kuri tāpat kā tu nezina, ko darīt. Necenties mākslīgi pacilāt draudzīgās tikšanās atmosfēru. Labāk doties mājās un izdarīt kaut ko lietderīgu.

Dvīņi

Dvīņi šodien spēs atrisināt kādu sarežģītu problēmu saistībā ar viņu mīlas dzīvi. Ja tavā dzīvē ir kāda uzstājīga persona, kura pārāk aktīvi dod mājienus, ka vajadzētu salīgt, tad šodien beidzot tiksi no tās vaļā. Tomēr, līdzko tavs draugs atradīs citu interešu objektu, tu piedzīvosi kaut ko līdzīgu greizsirdībai. Tu būsi aizkaitināts, ka smieklīgās īsziņas un uzmanības apliecinājumi tagad tiks kādam citam.

Vēzis

Vēzi šodien no sliedēm nespēs izsist pat sarkastiska kritika no kāda tuva cilvēka. Tu saglabāsi mieru, visiem demonstrējot, ka tev patiesi ir dzelzs nervi. Tikai , kad būsi viens, tu ļausi emocionālajam izvirdumam vaļu, tādējādi atbrīvojoties no spriedzes. Tas ir normāli – pēc šī izvirduma tavā sejā atkal atgriezīsies dziļais miers.

Lauva

3. martā Lauvas meklēs atbildi uz jautājumu, kas jau ir attiecināms uz senu pagātni. Tu atcerēsies kādu mulsinošu incidentu, kas notika tavas laulības pašā sākumā. Un tad tu vairākas stundas neliksi mieru savam partnerim par to, kas ir patiesība un kas nav. Tu nedzirdēsi atbildi, jo partneris atradīs vārdus, kas liks tev aizmirst par to incidentu un nekad pie tā neatgriezties.

Jaunava

Jaunavai sestdienu ieteicams pavadīt tuvu draugu lokā, tikai viņi spēj tevī klausīties, uzmundrināt un atbalstīt ar labu padomu. Neturi problēmas pie sevis vai arī neko labu nesasniegsi. Ja tev ir grūti runāt par savu pieredzi ar pūli, uzaicini savu labāko draugu (cilvēku, kuram vari uzticēties bez vismazākajām bailēm) uz dvēselisku dialogu. Galvenais ir tas, ka tavas problēmas tiek izpaustas skaļi.

Svari

Svarus šodien sagaida aizraujošs ceļojums. Tu vairākas stundas pavadīsi ceļā, bet beigās tu sapratīsi, ka šis nogurdinošais ceļojums nebija veltīgs. Tu satiksi jaunus, interesantus cilvēkus, izbaudīsi dabas skatus, kā arī sapratīsi, cik ļoti tev pietrūkst tavas otrās pusītes. Pēc pusnakts, atgriežoties mājās, tu steigsies sludināt savas patiesās jūtas un atvainoties par visiem pagātnes skandāliem. Tavs partneris tev piedos un aizmirsīs par nepatīkamo pagātni.

Skorpions

Skorpionam šodien daudz prieka sagaidīs laika pavadīšana kopā ar bērniem un mājas mīluļiem. Izskatās, ka neliels slēpošanas izbraukums ar karstu tēju no termosa un līdzpaņemtām sviestmaizēm varētu būt īstās zāles pret darba nedēļā sakrāto nogurumu!

Strēlnieks

Strēlnieks šodien izbaudīs patīkamu mieru savas mājas sienās. Ja tu šodien atteiksies pamest mājas, tu vairāk iegūsi nekā zaudēsi. Kā uzzināsi vēlāk, kultūras pasākums, kuru vēlējies apmeklēt, izrādīsies pārsteidzoši garlaicīgs. Šis ir piemērs, lai parādītu tev, ka, paliekot mājās, neko nepalaid garām. Mājās tu vari atrast daudz interesantu aktivitāšu, kas tev neļaus garlaikoties.

Mežāzis

Mežāzim 3. martā vajadzētu rūpīgi paskatīties apkārt, lai nenokavētu liktenīgu tikšanos. Šodien tu satiksi cilvēku, kurš radikāli mainīs tavu dzīvi, kļūs par tavu vai nu partneri uz dzīvi, par tuvu draugu, vai garīgu aizbildni. Noķer visus likteņa pavedienus, lai nepalaistu šo cilvēku garām. Visticamāk, tavi ceļi ar viņu krustosies kādā publiskā pasākumā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīru šodien īpaši fascinēs pretējā dzimuma pārstāvji. Atceries, ka attiecībās svarīgāka ir kvalitāte, nevis kvantitāte. Neaizmirsti to, kad mēģini uzsākt jaunas romantiskas attiecības. Nespried par cilvēku pēc viņa apģērba vai maka biezuma (tas tevi nepadarīs laimīgāku). Varbūt tavs ideālais partneris ir pieticīgs kaimiņš, oficiante no tava mīļākā bāra vai kāds cits cilvēks, kuru iepriekš nebiji ievērojis.

Zivis

Zivis šodien sagaida ļoti vilinošs piedāvājums. Cilvēks, kurš uzaicinās tevi pievienoties savam biznesa projektam, ir pelnījis gan cieņu, gan uzticību. Tomēr, pirms tu saki “jā”, izlem, vai tev ir gana daudz brīvā laika gan biznesam, gan taviem pienākumiem tavā galvenajā darbā (tu vēl nevēlies zaudēt šo pozīciju!).

LA.lv