Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 4.jūnijam. Prātā nāks auglīgas idejas!0

Dienas noskaņa

Lai arī tev būs jāsaskaras ar pārbaudījumiem un šķēršļiem ceļā uz mērķi, centies saglabāt mieru – tā būs panākumu ķīla. Spriedzi palīdzēs mazināt fiziskās aktivitātes, bet prieku sniegs tikšanās ar draugiem. Mēģini rīkoties tā, lai neizceltos konflikts ar tuviniekiem. Liktenis, iespējams, tev atnesīs jaunu romantisku iepazīšanos un tikšanos ar ietekmīgiem cilvēkiem.

Auns

Šodien tu būsi baudu no jebkādas fiziskas slodzes – šādi tu atbrīvosies no uzkrātā saspīlējuma. Nav izslēgts, ka kāds var nepareizi novērtēt tavu lietišķo aktivitāti un uzskatīt tevi par pārlieku pašpārliecinātu. Drosmīgi izrādi iniciatīvu, izvirzi priekšniecības un kolēģu izskatīšanai savas idejas un priekšlikumus. Iespējami konflikti ar tuviniekiem, īpaši vecāka gadagājuma ļaudīm.

Vērsis

Šodien ir vērts ieplānot tikšanos ar valsts kontrolējošo instanču pārstāvjiem. Katram gadījumam apej mantojuma jautājumus, citādi nekas, izņemot aizkaitinājumu un aizvainojumu, nesanāks. Ja tiek risināts mājokļa jautājums, nāksies aktīvāk padarboties, lai nepaliktu muļķa lomā. Iespējams jauns romantisks sakars.

Dvīņi

Diena nav piemērota, lai atrastu kopēju valodu ar varas pārstāvjiem. Iespējams, tev nāksies uzņemties visas mājsaimniecības rūpes vai gādāt par slimu radinieku. Labs laiks, lai tiktos ar draugiem, noslēgtu jebkura veida partnerību un rīkotu kultūras pasākumus. Vakaru labāk pavadīt ģimenes lokā.

Vēzis

Tu šodien izjutīsi emocionālu pacēlumu, tomēr nekādā gadījumā nezaudē veselo saprātu. Liela varbūtība, ka darba kolektīvā izcelsies nesaskaņas. Lai neaizgulētos, vēlams ieviest uzticamu mehānisko modinātāju, jo elektronisko tu vari nedzirdēt. Prātā nāks auglīgas idejas.

Lauva

Šodien izrādi gudrību un izturību. Visi jautājumi, visticamāk, atrisināsies tev izdevīgā veidā. Nelabvēlīgs laiks kolektīvām nodarbēm vai kopīgiem pasākumiem. Tomēr – lai ko tu šodien nedarītu individuālā radošuma jomā, tas tiks veiksmīgi īstenots. Esi uzmanīgs attiecībās ar priekšnieku.

Jaunava

Šodien tev var atdot parādu vai pasniegt vērtīgu dāvanu. Ja tu esi ar kādu sastrīdējies, ir īstais laiks salīgt mieru. Neraugoties uz pārbaudījumiem un šķēršļiem tavā ceļā uz uzvaru un panākumiem, centies saglabāt mieru. Jaunas iepazīšanās nav vēlamas. Izdevīgi pārdot valūtu.

Svari

Šodien pastāv draudi nonākt savu ilūziju un pašapmāna ietekmē. Tavas jūtas var traucēt tavai karjerai. Iespējami neplānoti ienākumi, tomēr gandrīz visu nāksies iztērēt bērnu vajadzībai un gaidāmajam atpūtas braucienam kopā ar ģimeni. Iespējas sadzīves rūpes.

Skorpions

Šodien tu būsi ātri sakaitināms, pilnībā pakļausies mainīgajam noskaņojumam. Tu pakāpeniski zaudēsi pārliecību par sevi. Pārbaudi lietošanas termiņu uz preparātiem, kurus to plāno lietot, nekādā gadījumā nepārsniedz ieteicamo devu. Pārslodze var izraisīt nervu satricinājumu.

Strēlnieks

Šodien tu varēsi sākt jebkuru sarežģītu lietu. Daudzi Strēlnieki šodien būs pārmēru emocionālo. Radinieki palīdzēs iekārtoties interesantā un labi apmaksātā darbā. Iespējamas tikšanās ar ietekmīgiem cilvēkiem.

Mežāzis

Šodien tevi piemeklēs mīlestības pārdzīvojumi, vilšanās, intrigas. Vakarā var ieplānot friziera apmeklējumu. Droši veido kontaktus ar ārvalstu organizācijas pārstāvjiem. Prātā ienāks auglīgas idejas.

Ūdensvīrs

Diena labvēlīga auglīgai saskarsmei ar kolēģiem, tuviniekiem un bērniem. Nav izslēgts negaidīts priekšlikums vai tikšanās ar senu biznesa partneri. Ja tiek risināts mājokļa jautājums, vajadzēs nāksies aktīvāk padarboties, lai nepaliktu muļķa lomā. Esi uzmanīgs attiecībās ar priekšnieku.

Zivis

Šodien tevi gaida dzīves spēku un radošās enerģijas kritums. Attiecībās ar priekšniecību nav ieteicams zaudēt mēra un takta sajūtu. Tavs piekasīgums var izprovocēt konfliktu starp tevi un mīļoto cilvēku. Izdevīgi pārdot valūtu.

Avots: “klintsy.ru”

LA.lv