Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 8. maijam. Balso par kompromisa variantu!0

Dienas noskaņa

Otrdien cilvēki būs jūtīgi pret visa veida kritiku: vieni kritīs izmisumā, kamēr citi kļūs agresīvi. Labākais risinājums būtu atrast kādu mierīgu vidusceļu, ļaujot, lai emocijas norimst.

Auns

Šodien uzmanīgi ar jokiem! Tevi var nesaprast, turklāt lieta nav sarunas biedra humora izjūtas trūkumā, bet tavu piezīmju miglainajā un divdomīgajā izteiksmē.

Vērsis

Vai esi atradis savu vietu zem saules? Atradi, bet tā jau ir aizņemta? Dzen to nekauņu projām, kāpēc viņš iesēdies tavā, jau likteņa paredzētajā krēslā?

Dvīņi

Nāksies mazliet piebremzēt savas ambīcijas, lai nenāktos piedzīvot pārāk daudz vilšanos. Šodien labāk būt pesimistam – ietaupīsi nervu enerģiju.

Vēzis

Šodien tev, iespējams, kāds metīs izaicinājumu. Pieņem to tā it kā tādas lietas notiktu katru dienu, tādējādi samulsinot pretinieku.

Lauva

Šodien tev nevajadzētu būt pieticīgam, ja ir, ar ko palielīties – saki to skaļi. Pretējā gadījumā ar tavu viedokli var nerēķināties vēl ilgi.

Jaunava

Vienīgais, ko šodien no tevis prasīs – lai tu būtu vajadzīgajā vietā, vajadzīgajā laikā. Uzdevums, šķiet, izskatīsies neizpildāms, bet ja nu paveicas?

Svari

Šodien tu vari ne no šā, ne no tā nostāties pretī visai pasaulei kopumā un katram cilvēkam atsevišķi. Tomēr pacenties, ja ne noturēties, vismaz izvēlēties objektu, sacelšanās pret kuru automātiski nenozīmēs katastrofiskas sekas tev pašām.

Skorpions

Esi tam gatavs vai ne, bet šodien sāksies jauns posms tavā karjerā. Tev vērts būt maksimāli pārliecinātam par saviem spēkiem, vismaz izrādīt it kā tā tas būtu.

Strēlnieks

Šodien, šķiet, nāksies likt pie malas personīgās problēmas un papūlēties plašākas sabiedrības labā. Var mēģināt izvairīties, bet to tev ļoti ilgi atgādinās.

Mežāzis

Šodien tava žaketīte kādam ļoti noderēs par kabatas lakatiņu. Uzskati, ka tev būs paveicies, ja būs laiks, lai šo pieraudāto apģērba gabalu izžņaugtu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena no tevis prasīs spēju saglabāt nesatricināmu sejas izteiksmi, lai kādas emocijas tu justu. Jebkuros apstākļos kompromiss ir labākais risinājums.

Zivis

Šodien ar tevi kopā būs ļoti laipni cilvēki, kurus tu pazīsti pavisam nedaudz, vai kuri darbojas pavisam citā jomā nekā tu. Savukārt tuvākais paziņu loks lielu iepriecinājumu nesniegs.

LA.lv