Mobilā versija
Brīdinājums +10.4°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 27. maijs, 2017
10. janvāris, 2015
Drukāt

11 idejas jaunām sajūtām un ieradumiem ziemā

1. Iepriecināsim sevi un citus

1no11
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

 

Foto – Shutterstock.com

Ziemas vidus ir īstais laiks, lai apgūtu ko jaunu. Pamēģināt pārliecināties un novērtēt guvumu. Paturēt savā rīcības lokā, ja noderējis.

Ziema ir dvēseles pārdzīvojumu laiks – mācāmies būt harmonijā ar sevi. Labi noder tā dēvētais saulītes vingrinājums. Aizveram acis un it kā ielūkojamies savā sirdī. Iedomājamies, ka tur atrodas silta saulīte, kas staro, smaida. Sūtām to pasaulē – pie cilvēka, kuru vēlamies iepriecināt. Kaut vai, runājot pa telefonu, domās izsūtām otram šādu smaida stariņu. Sajutīsim, ka dialogā kaut kas mainās. Jo biežāk šādu saulīti kādam veltīsim, jo saņemsim vairāk citu saulīšu gaismu.

 1. Iepriecināsim sevi un citus
 2. Sauksim talkā dabu
 3. Sildīsim emocijas
 4. Pārbaudīsim – smaržo vai smird?
 5. Izmēģināsim mēdīšanos spogulī
 6. Padzersimies neparasti
 7. Vingrosim citādāk
 8. Izbaudīsim kustību
 9. Izmantosim ziemas labumus
 10. Apgūsim pareizu gulēšanu
 11. Mācīsimies izpaust emocijas

Pievienot komentāru

Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+