Mobilā versija
+2.1°C
Māra, Mārīte, Marita
Sestdiena, 25. marts, 2017
10. janvāris, 2015
Drukāt

11 idejas jaunām sajūtām un ieradumiem ziemā

1. Iepriecināsim sevi un citus

1no11
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

 

Foto – Shutterstock.com

Ziemas vidus ir īstais laiks, lai apgūtu ko jaunu. Pamēģināt pārliecināties un novērtēt guvumu. Paturēt savā rīcības lokā, ja noderējis.

Ziema ir dvēseles pārdzīvojumu laiks – mācāmies būt harmonijā ar sevi. Labi noder tā dēvētais saulītes vingrinājums. Aizveram acis un it kā ielūkojamies savā sirdī. Iedomājamies, ka tur atrodas silta saulīte, kas staro, smaida. Sūtām to pasaulē – pie cilvēka, kuru vēlamies iepriecināt. Kaut vai, runājot pa telefonu, domās izsūtām otram šādu smaida stariņu. Sajutīsim, ka dialogā kaut kas mainās. Jo biežāk šādu saulīti kādam veltīsim, jo saņemsim vairāk citu saulīšu gaismu.

 1. Iepriecināsim sevi un citus
 2. Sauksim talkā dabu
 3. Sildīsim emocijas
 4. Pārbaudīsim – smaržo vai smird?
 5. Izmēģināsim mēdīšanos spogulī
 6. Padzersimies neparasti
 7. Vingrosim citādāk
 8. Izbaudīsim kustību
 9. Izmantosim ziemas labumus
 10. Apgūsim pareizu gulēšanu
 11. Mācīsimies izpaust emocijas

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+