Mobilā versija
+5.5°C
Līksma, Bārbala
Pirmdiena, 24. aprīlis, 2017
10. janvāris, 2015
Drukāt

11 idejas jaunām sajūtām un ieradumiem ziemā

1. Iepriecināsim sevi un citus

1no11
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

 

Foto – Shutterstock.com

Ziemas vidus ir īstais laiks, lai apgūtu ko jaunu. Pamēģināt pārliecināties un novērtēt guvumu. Paturēt savā rīcības lokā, ja noderējis.

Ziema ir dvēseles pārdzīvojumu laiks – mācāmies būt harmonijā ar sevi. Labi noder tā dēvētais saulītes vingrinājums. Aizveram acis un it kā ielūkojamies savā sirdī. Iedomājamies, ka tur atrodas silta saulīte, kas staro, smaida. Sūtām to pasaulē – pie cilvēka, kuru vēlamies iepriecināt. Kaut vai, runājot pa telefonu, domās izsūtām otram šādu smaida stariņu. Sajutīsim, ka dialogā kaut kas mainās. Jo biežāk šādu saulīti kādam veltīsim, jo saņemsim vairāk citu saulīšu gaismu.

 1. Iepriecināsim sevi un citus
 2. Sauksim talkā dabu
 3. Sildīsim emocijas
 4. Pārbaudīsim – smaržo vai smird?
 5. Izmēģināsim mēdīšanos spogulī
 6. Padzersimies neparasti
 7. Vingrosim citādāk
 8. Izbaudīsim kustību
 9. Izmantosim ziemas labumus
 10. Apgūsim pareizu gulēšanu
 11. Mācīsimies izpaust emocijas

Pievienot komentāru

Elegance 2017. Desmit piemēri izsmalcināta tēla radīšanaiElegance ir ļoti daudzslāņains jēdziens, kas ietver gan apģērba piegriezumu, gan izturēšanās veidu.
Paradīzes lauska. Ritas Našenieces mazie atklājumi Korfu salā (1)Britu kapsēta Korfu salā ir vieta, kurā dvēsele izlīdzinās ar pasauli. Ja esi Korfu un tieši Kerkiras pilsētā, mēģini atrast šo vietu. Tas nav grūti. Tikai nedodies turp barā un troksnī. Nekādu tūristu autobusu, lūdzu!
Draugiem Facebook Twitter Google+