Mobilā versija
+3.8°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
10. februāris, 2015
Drukāt

Igaunija iepērk zemi Krievijas pierobežā

www.naturetours.eewww.naturetours.ee

Igaunija sākusi uzpirkt privātīpašniekiem piederošo zemi Krievijas pierobežā, ziņo nacionālā raidorganizācija ERR. Igaunijas policija un robežsardze sākusi programmu, lai noteiktu cenu zemes gabaliem, kas ir pirmais solis uz šo īpašumu iegādi.

Lielākā daļa šo 99 zemes gabalu īpašnieku ir izrādījuši vēlmi zemi pārdot. Varasiestādes cer šo procesu pabeigt ātri, cerams, līdz gada beigām. Igaunijas austrumu robežas nostiprināšana kļuva par karsti diskutētu jautājumu pēc tam, kad Krievijas drošības dienesti 5. septembrī Luhamā, Igaunijas dienvidaustrumos, līdzās Igaunijas un Krievijas robežai, nolaupīja Igaunijas Drošības policijas darbinieku Estonu Kohveru un ar varu aizveda viņu uz Krieviju. Kohvers joprojām atrodas ieslodzījumā Krievijā.

Pievienot komentāru

Francijā policists nošauj trīs cilvēkus un izdara pašnāvībuFrancijā 31 gadu vecs policists nošāvis trīs cilvēkus un pēc tam izdarījis pašnāvību, svētdien paziņojušas varasiestādes.
Meja apsūdz Krieviju kiberkarā pret RietumiemBritānijas premjerministre Terēza Meja apsūdzējusi Krieviju informācijas militarizēšanā un kiberkara izvēršanā, cenšoties sašķelt rietumvalstu vienotību.
Draugiem Facebook Twitter Google+