Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
10. februāris, 2015
Drukāt

Igaunija iepērk zemi Krievijas pierobežā

www.naturetours.eewww.naturetours.ee

Igaunija sākusi uzpirkt privātīpašniekiem piederošo zemi Krievijas pierobežā, ziņo nacionālā raidorganizācija ERR. Igaunijas policija un robežsardze sākusi programmu, lai noteiktu cenu zemes gabaliem, kas ir pirmais solis uz šo īpašumu iegādi.

Lielākā daļa šo 99 zemes gabalu īpašnieku ir izrādījuši vēlmi zemi pārdot. Varasiestādes cer šo procesu pabeigt ātri, cerams, līdz gada beigām. Igaunijas austrumu robežas nostiprināšana kļuva par karsti diskutētu jautājumu pēc tam, kad Krievijas drošības dienesti 5. septembrī Luhamā, Igaunijas dienvidaustrumos, līdzās Igaunijas un Krievijas robežai, nolaupīja Igaunijas Drošības policijas darbinieku Estonu Kohveru un ar varu aizveda viņu uz Krieviju. Kohvers joprojām atrodas ieslodzījumā Krievijā.

Pievienot komentāru

Gruzijā nošauts cilvēks, kurš mēģinājis iekļūt NATO objektā (2)Gruzijā svētdien nošauts cilvēks, kurš nelikumīgi mēģinājis iekļūt stingri apsargātajā Gruzijas-NATO mācību centrā, netālu no galvaspilsētas Tbilisi, pirmdien pavēstīja Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+