×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.0°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
22. jūlijs, 2014
Drukāt

Iepretim Liepājai fiksēts Krievijas bruņoto spēku kuģis (2)

jura_afp_10

Šodien iepretim Liepājai netālu no Latvijas teritoriālajiem ūdeņiem fiksēts Krievijas bruņoto spēku kuģis, aģentūra LETA noskaidroja Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Latvijas Jūras spēku flotiles kuģis 6,5 jūras jūdzes no valsts teritoriālajiem ūdeņiem identificējis Krievijas flotes izlūkošanas kuģi “Syzran”.

Kuģis robežu nav pārkāpis, līdz ar to Jūras spēku flotile pagaidām aprobežojusies ar tā darbības novērošanu.
Arī 24.jūnijā trīs jūras jūdzes no neitrālajiem ūdeņiem Jūras spēku flotiles kuģis identificēja Krievijas korveti “Soobrazitelny”.

Savukārt 21.jūnijā Latvijas ekskluzīvajā ekonomiskajā zonā piefiksēta Krievijas korvete “Boikiy”, no kura klāja pacēlās pretzemūdeņu cīņas helikopters “Ka-27”.

Jau ziņots, ka tuvu Latvijas teritoriālajiem ūdeņiem šovasar īpaši bieži manītas Krievijas armijas lidmašīnas. Pēdējo reizi tas notika pagājušā sestdienā, kad NATO patruļlidmašīnas virs Baltijas jūras neitrālajiem ūdeņiem pie Latvijas teritoriālo ūdeņu ārējās robežas identificēja divus Krievijas armijas reaktīvos iznīcinātājus “Su-24”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ko tie urlas tur “izlūko” — viens otram pēcpusi?

  2. Tas ir normāli, ka mediji ziņo par bezkaunīgas un mežonīgas agresorvalsts ošņāšanos gar mūsu teritoriālajiem ūdeņiem. Galu galā šī valsts laiku pa laikam iebrūk kaimiņvalstīs, siro un nogalina civiliedzīvotājus, rīko teroraktus, finansē un apbruņo bandītus.

    Kad ap sētu ošņājas traks suns, tas jāpatur acīs.

Draugiem Facebook Twitter Google+