Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. jūlijs, 2014
Drukāt

Iepretim Liepājai fiksēts Krievijas bruņoto spēku kuģis (2)

jura_afp_10

Šodien iepretim Liepājai netālu no Latvijas teritoriālajiem ūdeņiem fiksēts Krievijas bruņoto spēku kuģis, aģentūra LETA noskaidroja Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Latvijas Jūras spēku flotiles kuģis 6,5 jūras jūdzes no valsts teritoriālajiem ūdeņiem identificējis Krievijas flotes izlūkošanas kuģi “Syzran”.

Kuģis robežu nav pārkāpis, līdz ar to Jūras spēku flotile pagaidām aprobežojusies ar tā darbības novērošanu.
Arī 24.jūnijā trīs jūras jūdzes no neitrālajiem ūdeņiem Jūras spēku flotiles kuģis identificēja Krievijas korveti “Soobrazitelny”.

Savukārt 21.jūnijā Latvijas ekskluzīvajā ekonomiskajā zonā piefiksēta Krievijas korvete “Boikiy”, no kura klāja pacēlās pretzemūdeņu cīņas helikopters “Ka-27”.

Jau ziņots, ka tuvu Latvijas teritoriālajiem ūdeņiem šovasar īpaši bieži manītas Krievijas armijas lidmašīnas. Pēdējo reizi tas notika pagājušā sestdienā, kad NATO patruļlidmašīnas virs Baltijas jūras neitrālajiem ūdeņiem pie Latvijas teritoriālo ūdeņu ārējās robežas identificēja divus Krievijas armijas reaktīvos iznīcinātājus “Su-24”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ko tie urlas tur “izlūko” — viens otram pēcpusi?

  2. Tas ir normāli, ka mediji ziņo par bezkaunīgas un mežonīgas agresorvalsts ošņāšanos gar mūsu teritoriālajiem ūdeņiem. Galu galā šī valsts laiku pa laikam iebrūk kaimiņvalstīs, siro un nogalina civiliedzīvotājus, rīko teroraktus, finansē un apbruņo bandītus.

    Kad ap sētu ošņājas traks suns, tas jāpatur acīs.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+