×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
11. novembris, 2013
Drukāt

Iereibis vīrietis ar motorzāģi savaino sev seju

LETALETA

Aizvadītajā diennaktī Vidzemē mediķu aprūpē nonācis kāds 43 gadus vecs vīrietis, kurš alkohola reibumā mājās zāģējis malku un, paceļot motorzāģi, savainojis seju apakšžokļa rajonā, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Šajā reģionā mediķu palīdzība bijusi nepieciešama arī 62 gadus vecai sievietei, kura guvusi sejas un ķermeņa augšdaļas applaucējumu ar tvaiku, atverot vāroša katla vāku. Savukārt Latgalē 27 gadus veca sieviete pēc uzgrūšanās krāsnij guvusi rokas termisku apdegumu.

Tikmēr Rīgas reģionā 57 gadus vecs vīrietis vakara tumšajā laikā kāpis uz jumta regulēt antenu, bet zaudējis līdzsvaru, tādējādi kritis no jumta un guvis galvas traumu un vairāku ribu lūzumus.

Zemgalē slimnīcā nogādāta 78 gadus veca sieviete ar suņa kostām brūcēm. Sieviete gājusi gar kaimiņu māju, kur no ķēdes norāvies suns sakodis viņu rokā un kājā.

Aizvadītajā diennaktī kopumā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādes devās uz 1088 izsaukumiem, no tiem 178 gadījumos bijušas dažāda veida traumas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+