×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
17. decembris, 2013
Drukāt

Ieriķos ar svecēm un lāpām izgaismos dzirnavu drupas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 20.decembrī, plkst. 17 Ieriķu dzirnavu dabas parkā tiks atklāts “Gaismas parks”, kura laikā parks tiks izgaismots ar dažādu krāsu prožektoriem, lukturiem, svecēm un lāpām, paverot vēl nebijuši skatu uz Melderupi un tās ūdenskritumiem, portālu “LA.lv” informēja Amatas novada tūrisma informācijas centra vadītāja Indra Paseka.

Vairākas krāšņas vitrāžas tiks iedegtas dzirnavu drupās, radot sirreālu gaisotni, klāsta Paseka, norādot, ka šogad parks darbosies visas svētku brīvdienas no plkst. 12 līdz plkst. 20.

Netālu no dabas parka notiks Ziemassvētku tirdziņš, kur varēs iegādāties ne tikai gardumus savam svētku galdam, bet arī siltas un oriģinālas dāvanas saviem mīļajiem. Tūrisma informācijas centrā varēs atrast vietējo uzņēmēju produkciju, tāpat tur darbosies sveču liešanas radošā darbnīca.

“Liesim gan sveces, gan laimītes no bišu vaska. Ļausimies Ziemassvētku brīnumam un uz mirkli nokļūsim viduslaikos, ko arī iemūžināsim,” klāsta Paseka.

Sestdien, 21.decembrī, no plkst. 12 līdz plkst. 15:00, Ieriķos Tūrisma informācijas centrā notiks Ziemas saulgriežu nodarbības kopā ar Zvārtes zāļu sievu. Pasākumā taps rotājumi no dabas materiāliem un vilnas dzijas, sekos stāstījumi par ārstniecības augiem, tāpat plānota nākotnes zīlēšana. Zāļu sieva viesosies Tūrisma informācijas centrā arī 28.decembrī.

Maksa par gaismas parka apmeklējumu pieaugušajam ir 1,50 lati, skolniekam – viens lats, pensionāram – 70 santīmi. Zvārtes zāļu sievas nodarbības vienam apmeklētājam izmaksās 50 santīmus, bet Ziemassvētku rotājumu darbnīca Drabešu muižas amatu mājā – viens lats.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+