×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
30. oktobris, 2015
Drukāt

Ievieš sabiedriskā transporta pieturu pie LU jaunā Dabaszinātņu akadēmiskā centra (3)

Foto: Toms Grīnbergs, LU Preses centrsFoto: Toms Grīnbergs, LU Preses centrs

Ar Rīgas domes atbalstu no pirmdienas, 2. novembra, pie Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskā centra (LU DAC) Torņakalnā, Jelgavas ielā 1 tiks ieviesta jauna sabiedriskā transporta pieturvieta “Latvijas Universitātes Akadēmiskais centrs”, kur piestās 23. autobuss, LA.lv uzzināja LU.

Tāpat pieturvietā pasažierus uzņems arī trolejbusi, kas brauc virzienā uz un no 2. trolejbusa parka.

“Esam pateicīgi Rīgas domei un domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam par veiksmīgo sadarbību, kā rezultātā varam mūsu studentiem nodrošināt ērtu piekļuvi sabiedriskajam transportam,” akcentēja Kitija Gruškevica, LU rektora vietniece infrastruktūras attīstības jautājumos.

23. maršruta autobusi no 2. novembra virzienā no centra brauks pa līdzšinējo maršrutu līdz Akmeņu ielai, tālāk pa Akmeņu ielu līdz Jelgavas ielai, tālāk pa Jelgavas ielu līdz Bauskas ielai un tālāk pa maršrutu līdz Baložiem. Virzienā no Baložiem autobusi brauks pa esošo maršrutu līdz Jelgavas ielai, tālāk pa Jelgavas ielu līdz Akmeņu ielai, tālāk pa Akmeņu ielu līdz Mūkusalas ielai un tālāk pa maršrutu līdz galapunktam, informē “Rīgas satiksme”.

No 2. novembra 23. autobusa maršrutā tiks slēgtas pieturvietas “Kīleveina grāvis”, “Celtniecības pasaule”, “Laivu iela” abos virzienos un “Jelgavas iela” virzienā no centra un ieviestas jaunas pieturvietas Jelgavas ielā – “Latvijas Universitātes Akadēmiskais centrs” abos virzienos un “2. trolejbusa parks” virzienā no centra.

LU Dabaszinātņu akadēmiskais centrs atklāts šā gada 7. septembrī, un ir viens no modernākajiem dabaszinātņu centriem Baltijā un Eiropā. Ēkā apvienotas piecas fakultātes – Bioloģijas, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu, Ķīmijas un Medicīnas fakultātes Farmācijas studiju nodaļa, kā arī Fizikas un matemātikas fakultātes Optometrijas un redzes zinātņu nodaļa. Ēkā izvietoti arī seši Valsts nozīmes pētniecības centri.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Varēja jau tomēr šeit pieminēt arī tik populāros tramvajus! Nemaz jau tik tālu arī no tiem nav jāiet. Minētie 23-ie autobusi nemaz tik bieži dienā nekursē.

  2. Aiz pateicības tieši jāpiemin….. tas gandrīz sanāk….. jāpielūdz atkal to Ušakovu? Vai vińš kāds svētais? Sanāk gan, ka nē, jo to Rīgu var daudz, daudz labāk uzraudzīt un bez tādas bezjēdzīgiem dārgiem un neizprotamiem iepirkumiem nekā vinš to dara.

Draugiem Facebook Twitter Google+