Mobilā versija
+2.0°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
19. februāris, 2015
Drukāt

Igaunija atvēl 40 miljonus eiro sabiedroto bruņoto spēku klātbūtnes nodrošināšanai (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Igaunijas valdība kabineta sēdē apstiprinājusi Aizsardzības ministrijas ierosinājumu rast papildu līdzekļus 40 miljonu eiro apjomā, lai nodrošinātu sabiedroto bruņoto spēku klātbūtni Igaunijas teritorijā, ziņo laikraksts “Postimees”.

Nauda tiks izlietota, lai izbūvētu infrastruktūru un mācību objektus, kas ir nepieciešami sabiedroto klātbūtnei. Atbilstoši Aizsardzības ministrijas plānam 40 miljoni eiro tiks investēti laika posmā no 2015. līdz 2019. gadam. Šogad līdzās jau esošajam aizsardzības budžetam tiks investēti vēl 5,6 miljoni eiro. Līdz ar infrastruktūras projektu attīstību Igaunija varēs piedāvāt sabiedrotajiem pienācīgus dzīves un darba apstākļus, kas ir nepieciešami pastāvīgai klātbūtnei, ekipējumu sākotnējai izvietošanai, kas ir vajadzīga sabiedroto vienībai, kā arī mācību iespējas ar smagā bruņojuma izmantošanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. mums nekas nedraud

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu (1) Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+