foto – LETA

Ikauniecei pasaules universiādes sudrabs 0

Latvijas vieglatlēte Laura Ikauniece ceturtdien Kazaņā, Krievijā, izcīnīja sudraba medaļu septiņcīņā pasaules universiādē.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Ikauniece summā nopelnīja 6321 punktu, bet par čempioni ar 6623 punktiem pārliecinoši kļuva krieviete Tatjana Černova. Ikauniece nopelnīja Latvijai universiādē trešo medaļu, jo iepriekš bronzu izcīnīja airētāja Elza Gulbe un jostu cīkstonis Jānis Rērihs.

Pēdējā disciplīnā – 800 metru skrējienā – Ikauniece finišēja pēc divām minūtēm un 14,10 sekundēm, par ko nopelnīja 905 punktus. Ikauniece bija otrā arī pēc priekšpēdējās disciplīnas – šķēpmešanas, kur saņēma 834 punktus par 48,67 metrus tālu metienu.

Dienas pirmajās sacensībās tāllēkšanā Ikauniece sasniedza 6,20 metrus, par ko nopelnīja 912 punktus un summā krājumu palielināja līdz 4582 punktiem, izvirzoties otrajā vietā. Vadībā ar 4862 punktiem tobrīd nostiprinājās Černova, kam tāllēkšanā bija labākais rezultāts – 6,48 metri un 1001 punkts..

Pēc trešdien aizvadītajām četrām disciplīnām Ikauniece bija trešā ar 3670 punktiem. Līdere ar 3861 punktu bija Černova, bet otro vietu ieņēma Čehijas sportiste Eliška Klučinova ar 3694 punktiem.

Ikauniece trešdien 100 metru barjerskrējienā nopelnīja 1000 punktu par finišu pēc 13,85 sekundēm, kas bija disciplīnā otrais labākais sasniegums. Augstlēkšanā Ikaunieces rezultāts bija 1,80 metri un 978 punkti, lodes grūšanā – 12,88 metri un 719 punkti, bet 200 metru skrējienā Latvijas sportiste finišēja pēc 24,08 sekundēm un saņēma 973 punktus.