Horoskopi un mistika
Ezoterika

Indiešu mīlestības un pārdzimšanas horoskops. Dzimušiem no 15.decembra līdz 10.janvārim0

Foto – Pixabay.com

Astroloģiju Indijā pazīst jau tūkstošiem gadu ilgi, un visā šajā laikā tā nav zaudējusi savu aktualitāti, ne reizi vien to pamatoti apstiprinot. Indiešu horoskopam ir raksturīga ne tikai īpaša attieksme pret Sauli, bet arī pret Mēnesi. Šī sistēma ir orientēta uz 27 redzamajām nekustīgajām zvaigznēm un izmanto jēdzienu “Mēness” jeb nakšatra. Zodiakālā skaitīšana sākas aprīļa vidū.

Par katru zvaigžņu kopu atbild ne tikai sava zvaigzne, bet arī noteikta dzīvnieka mātīte vai tēviņš. Viņi netiek korelēti ar cilvēka reālo dzimumu un ir tā totēms – starpnieks, ceļvedis un pavadonis Gara pārdzimšanas procesā.

Indiešu horoskops ar 27 nakšatrām jeb zvaigžņu kopām stāsta par tai vai citai zīmei piemītošajām personības īpašībām, īpašu uzmanību pievēršot dzīves mīlestības pusei un seksuālajām attiecībām kā tās sastāvdaļai. Tas palīdz arī saprast, kāds ceļabiedrs dzīvē tās vai citas zīmes pārstāvim būs pats labākais. Tāpēc šo horoskopu nereti sauc arī par mīlestības horoskopu.

1.DAĻU LASI ŠEIT

2.DAĻU LASI ŠEIT

3.DAĻU LASI ŠEIT

4.DAĻU LASI ŠEIT

5.DAĻU LASI ŠEIT

6.DAĻU LASI ŠEIT

7.DAĻU LASI ŠEIT

8.DAĻU LASI ŠEIT

9.DAĻU LASI ŠEIT
19. nakšatra

Mula (15. – 27. decembris)

Dzīvnieka simbols – Suns

Debesu pārvaldnieks – Ketu – Pūķa Aste

Nakšatra Mula ir saistīta ar zvaigzni “Izidis”, kuras nosaukums tulkojams kā “skorpiona dzelonis”. Šis debess ķermenis tiek uzskatīts par strauju un norāda uz miesniekiem, kā arī uz citiem sabiedrības elementiem, kuriem ir raksturīga cietsirdība. Šīs zvaigžņu kopas nosaukums tulkojams kā “sakne” un norāda uz cilvēkiem, kuri meklē dzīves pirmsākumus, kā arī uz tiem, kuri dzīvo visai nelabvēlīgos apstākļos.

Tie ir spējīgi, gudri, drosmīgi cilvēki. Viņi pastāvīgi ģenerē idejas; viņiem patīk piedzīvojumi; viņi prot vest sev līdzi; viņi ir uzticīgi visam dvēseliskajam, tomēr viņus apņem aizdomu atmosfēra. Mula dzīvē notiek daudz negaidītu pārmaiņu, bet šie cilvēki spēj ātri piemēroties jaunajiem apstākļiem. Viņi grib visu saprast, visu izjust; viņi piekopj visai vienkāršu, lai neteiktu, – askētisku – dzīvesveidu, pat, ja ir pilnībā nodrošināti. Viņu dabā labi redzama nosliece uz upurēšanos, tomēr Mula nesāks piemēroties partnerim, bet gan pieprasīs viņa piekāpšanos.

Kas attiecas uz attiecībām mīlestībā, šajā zvaigžņu kopā dzimušie izrāda jūtīgumu, seksualitāti, kaisli, aktivitāti. Viņi ir ideālisti, tajā pašā laikā gan baidās no piedzīvojumiem, gan tos ļoti vēlas. Seksualitāte viņiem dažkārt ir kavēklis; iespējams, Mula no tās vienkārši baidās. Intīmajās attiecībās cilvēki, kuri dzimuši zem šīs zvaigznes, bieži ir uztraukti un izrāda aizdomīgumu.

Mula ir raksturīga nepastāvība, neuzticamība. Lai arī viņi ir nenoteikti, viņiem ļoti patīk eksperimenti. Darboties, balansējot uz vispārpieņemto normu pārkāpšanas robežas, viņiem īpaši patīk. Ilgstošas attiecības viņiem ir pieņemamas tikai tādā gadījumā, ja partneris nesāks pieprasīt ievērot noteikumu un normu absolūtu ievērošanu. Tā kā šāda pieeja ir pieņemama tikai retajam, Mula dzīvē stabilu, nopietnu attiecību praktiski nemēdz būt.

Vislabākā saderība Mula ir ar Suni (Ardra), Pērtiķi (Purva Asadha), Tīģermātīti (Čitra).

20. nakšatra

Purva Asadha (28. decembris – 10. janvāris)

Dzīvnieka simbols – Pērtiķis

Debesu pārvaldnieks – Venēra

Nakšatra Purva Asadha ir saistīta ar zemes dabai raksturīgo zvaigzni, kura ietilpst Strēlnieka zvaigznājā. Tā atrodas Venēras ietekmē un norāda uz popularitāti. Tulkojumā tās nosaukums skan kā “neuzvaramā”, “nepakļāvīgā”; vēl viens variants – “sencis, kurš izcīnījis uzvaru”. Kā tās simbolu ir pieņemts izmantot vēdekļa attēlu. Zvaigzne norāda uz bagātiem un neatkarīgiem cilvēkiem, kā arī uz situāciju, kad cilvēki, neņemot vērā svešu viedokli un intereses, rīkojas pēc sava prāta.

Šīs zvaigžņu kopas laikā dzimušie vienlaikus ir gan kaprīzi, gan apņēmīgi, gan nesavaldīgi, gan disciplinēti. Purva Asadha piemīt īpašība nepiekāpties savās vēlmēs, turklāt viņi bieži var apņēmīgi un būtiski izmainīt ne tikai viedokli par kaut ko, bet arī savas paša visai sarežģītās personības ievirzi. Viņi var palielīties ar daudzpusīgiem talantiem; viņiem piemīt liels radošais potenciāls, un viņi nepārtraukti attīstās. Šis process tuvākos apkārtējos cilvēkus nereti maldina.

Šīs nakšatras pārstāvji izjūt vajadzību pēc daudzpusīgām sajūtām, pārmaiņām. Tas ir jāzina viņu partneriem mīlas savienībā. Tajā pašā laikā Purva Asadha ir ir monogāmi, uzticīgi, nopietni, ievēro tradicionālos uzskatus attiecībā uz personīgās dzīves jomu. Ja viņi zvēr uzticību mīļotajam cilvēkam, viņi to dara pilnīgi vaļsirdīgi, neliekuļojot. Ja partneris jutīs Purva Asadha centienu un tieksmju nopietnību, viņu savienība ilgs līdz viena partnera nāvei. Tomēr vajadzība pēc pārmaiņām var provocēt problēmas attiecībās.

Saistītie raksti

Šīs zīmes pārstāvji ir nenogurdināmi, iedvesmojoši mīlētāji ar bagātu iztēli. Viņiem nav grūti atrast kopēju valodu ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Purva Asadha nekad nebūs pretī laika pavadīšanu gultaspriekos.

Vislabākā saderība Purva Asadha ir ar Pērtiķmātīti (Šravana), Ziloni (Bharani), Ziloņmātīti (Revati), Kaķi (Ašleša), Kaķeni (Punarvasu), Zirgu (Ašvini), Ķēvi (Satabhiša), Suni (Mula).

(Turpinājums sekos)

LA.lv