Sports
Futbols

Indriksons par Gorkšu: Apsveicu! Šī bija vienīgā pareizā izvēle0


LFF Goda prezidents Guntis Indriksons (no kreisās) apsveic jaunievēlēto LFF prezidentu Kasparu Gorkšu, 27.04.2018.
LFF Goda prezidents Guntis Indriksons (no kreisās) apsveic jaunievēlēto LFF prezidentu Kasparu Gorkšu, 27.04.2018.
Foto – LETA/Edijs Pālēns

Nu jau bijušais Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Guntis Indriksons uzskata, ka Kaspara Gorkša ievēlēšana šajā amatā ir vienīgā pareizā un loģiskā LFF biedru izvēle.

Jau vēstīts, ka Indriksons piektdien LFF ārkārtas kongresā pēc 22 gadiem amatā atstāja organizācijas vadītāja krēslu, bet viņa vietā LFF biedri ievēlēja bijušo valstsvienības kapteini Gorkšu.

Gorkšs jau pirmajā balsošanas kārtā saņēma 56 balsis jeb tieši tik daudz, lai kļūtu par LFF vadītāju.

Uz LFF prezidenta amatu bija trīs kandidāti – bez Gorkša arī Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) prezidents Vadims Ļašenko un sporta kluba “Cēsis” prezidents Krišjānis Kļaviņš.

Ļašenko balsošanā tika pie 48 balsīm, bet par Kļaviņu nobalsoja četri LFF biedri.

“Apsveicu jauno prezidentu Kasparu Gorkšu. Šī bija vienīgā pareizā un loģiskā izvēle,” atvadu uzrunā sacīja Indriksons. “LFF liek roku uz sirds un saka, ka tai ir tēla problēma. Latvijas futbolam visvairāk ir vajadzīgs pozitīvs tēls, cilvēks, kurš var komunicēt ar pašvaldībām un valsti. Viennozīmīgi tas ir Gorkšs.”

Iepriekš Ļašenko vainoja Gorkšu, ka viņš būs Indriksona marionete, taču bijušais LFF prezidents to noliedza.

“Es nebūšu nekāds pelēkais kardināls. Nekad neesmu teicis, ka viņš [Gorkšs] varētu būt mans pēcnācējs. Viņa uzņemtā loma ir sarežģīta. Kaspar, nebaidies no kritikas. Ja Tevi kritizē un apmelo, tas nozīme, ka kaut ko dari,” jauno LFF vadītāju uzmundrināja Indriksons.

Tāpat viņš pateicās LFF ilggadējiem sadarbības partneriem.

“Nevaru nepateikt paldies Latvijas Olimpiskajai komitejai un Latvijas Mobilajam telefonam, kā arī “Nordea” bankai. Paldies par konstruktīvo un raito darbu,” sacīja Indriksons, kurš šajā kongresā tika iecelts par LFF Goda prezidentu.

Saistītie raksti

Jau vēstīts, ka balsošanā biļetenus saņēma 110 LFF biedri, bet lai tiktu ievēlēts jaunais prezidents, viņam bija jāsaņem 50%+1 balsi jeb šajā gadījumā 56 balsis, pie kurām Gorkšs arī tika jau pirmajā balsošanas kārtā.

Gorkšs par LFF prezidentu ievēlēts uz diviem gadiem, jo šis bija LFF ārkārtas kongress, bet pēc LFF statūtiem nākamās prezidenta vēlēšanas notiks 2020.gadā.

LA.lv