×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
7. novembris, 2014
Drukāt

Ingrīda Circene konsultēs “Olainfarm” (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Bijusī veselības ministre Ingrīda Circene sākusi strādāt akciju sabiedrībā  “Olainfarm”, kur viņai noslēgts uzņēmuma līgums. “Olainfarm”  preses sekretāre Sigita Lapsiņa pastāstīja, ka eksministre uzņēmumu konsultēs starptautiskās sadarbības jautājumos.

I. Circene nevēlējās sīkāk informēt par šo sadarbību, jo līgumā ir iekļauts punkts par satura nepubliskošanu. Circene pastāstīja, ka, pirms viņa sāka strādāt jaunajā darba vietā, saņēmusi KNAB atzinumu, ka tas nebūs likuma pārkāpums. Valsts un pašvaldību amatpersonu interešu konflikta novēršanas likums liedz ministriem divus gadus pēc amata pienākumu pildīšanas ieņemt amatu komercsabiedrībā, attiecībā uz kuru ministrs ir pieņēmis lēmumus par iepirkumiem valsts vajadzībām, veicis uzraudzības, kontroles vai sodīšanas funkcijas. Circene uzsvēra, ka ministrs vienpersoniski nepieņem lēmumus, ka tas tiek darīts koleģiāli. Bijusī ministre izglītojusies arī veselības aprūpes vadībā, bet diemžēl, kā pati norādīja, likums divus gadus liedz viņai savas prasmes pielietot praktiskajā dzīvē. I. Circene nav pametusi praktisko medicīnu un kā ginekoloģe turpinās pieņemt pacientes ambulatori Aizputes slimnīcā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Un kāda alga šim SPECKONSULTANTAM? Vai vismaz 10000 euro mēnesī uz rokas vajadzētu , kā zinošam speciālistam.

  2. ..būs labi kalpojusi dažiem saimniekiem, ne Latvijas tautai sēžot ministra krēslā, ja jau ielika siltā un naudīga vietā???

Draugiem Facebook Twitter Google+