Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
19. marts, 2015
Drukāt

Interesēsies par Suharenko ziedojumiem (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Ebreju draudžu un kopienu padomes vadītājs Arkādijs Suharenko

Saeimas Ārlietu komisijas deputāti trešdien vienojās lūgt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) informēt par Ebreju draudžu un kopienu padomes vadītāja Arkādija Suharenko ziedojumiem vairākām partijām. Komisija vēl nenolēma, vai virzīt tālāk jautājumu par piecu īpašumu atdošanu ebreju kopienai, bet vienojās turpināt diskusijas.

Prasīt biroja atzinumu ierosināja Nacionālās apvienības (NA) deputāts Jānis Dombrava. Viņš informēja, ka Suharenko ziedojis tūkstošiem eiro vairākiem politiskajiem spēkiem, tostarp Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS), “Vienotībai” un “Saskaņai”.

Atbilstoši KNAB mājaslapā pieejamai informācijai, Suharenko pērn ziedojis pa 16 tūkstošiem eiro partijām “Vienotība” un “Saskaņa”. Savukārt 2013. gadā viņš atvēlējis 14 228,72 tūkstošus eiro (10 tūkstošus latu) ZZS.

“Būtu vērts saņemt atzinumu no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja, vai konkrētās partijas ir tiesīgas balsot par īpašumu nodošanu, jo, manuprāt, šeit ir saskatāms interešu konflikts,” pauda Dombrava.

Tam piekrita arī komisijas vadītājs Ojārs Ēriks Kalniņš (“Vienotība”). “Manuprāt, uz jūsu jautājumiem noteikti ir atbildes. Un es arī gribētu to dzirdēt,” viņš sacīja.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. būs VISMAZ viens labs darbs no KNAB, ja TIEŠĀM parādīs “rijīgās” partijas!!! LŪK, KĀPĒC “aktivizē” jautājumu par ebreju īpašumu atdošanu!?? KĀDS KAUNS!!??? Privatizācijas process jau SEN PAGĀJIS, kad varēja atgūt īpasumus!??…

  2. Ar to viņš bēdīgi slaveno Karginu atgādina!

  3. Tvaika ielas Adolfs Atbildēt

    Nu labs drēbes (gešeftes) pazinējs. Rati ir labi jāiesmērē. Tad tie labāk ripos…

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+