×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
27. marts, 2013
Drukāt

Ivars Bušmanis: “Liepājas metalurgs” = “Parex”?

LM_TS_72

“Jā, es esmu tam gatavs. Un ļoti mierīgi pret to izturos. Visam ir cena. Man nav svarīgi, cik liela akciju pakete man pieder. /../ Es piekritīšu jebkuriem nosacījumiem, lai glābtu rūpnīcu.”
 AS “Liepājas metalurgs” lielākais akcionārs Sergejs Zaharjins laikrakstam “Vesti segodņa”, 
atbildot uz jautājumu, vai gatavs atdot daļu akciju.


 

I.B.: “”Liepājas metalurgs” = “Parex”? Pēc “Parex bankas”, ko valsts iegādājās par diviem latiem, bet kurā ieguldīja miljardu, nākamais ir “Liepājas metalurgs”. “Parex” īpašnieki no bankas pārņemšanas necieta, viņi pat pelnīja. Kā būs tagad, zinot, ka Zaharjina alga ir bijusi gandrīz miljons latu gadā?”

 

“Šobrīd neesmu gatavs valdībā strauji tālāk virzīt jautājumu par elektrības tirgus pilnīgu atvēršanu līdz brīdim, kamēr neesam raduši un vienojušies par efektīviem risinājumiem OIK saistību samazināšanai. Lai arī vidējā termiņā Latvijai ir jāvirzās uz tirgus atvēršanu, pagaidām ar regulētā tarifa palīdzību varam labāk pasargāt mājsaimniecības no elektrības izmaksu kāpuma jau šogad.”
 Ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts vakar intervijā laikrakstam “Diena”.

I.B.: “Beidzot liberālis Pavļuts kļūst sociāli atbildīgs un saņēmis dūšu atlikt elektrības tirgus liberalizāciju, kas varētu kaitēt mājsaimniecībām.”

 

“Migrācija radikāli jāsamazina no simtiem tūkstošiem gadā līdz kādiem desmitiem tūkstošiem. /../ Lai nokļūtu rindā [uz sociālajām mājām], kādam ir jānodzīvo šajā teritorijā, teiksim, kādi divi vai pieci gadi. /../ Pēc sešiem mēnešiem EEZ valstu iedzīvotāji vairs nevarēs ilgāk saglabāt darba meklētāja statusu un turpināt prasīt pabalstus.”
 Britu premjerministrs Deivids Kemerons 25. martā runā Ipsvīčā par migrācijas ierobežošanu.

I.B.: “Lielisks plāns, ser! Sazinieties ar Pavļuta kungu, lai jūsu pasākumus varam iekļaut Latvijas reemigrācijas plānā. Tad pēc sešiem mēnešiem jūs Latvijas pilsoņus pa taisno varēsiet deportēt pie mums atpakaļ.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+