Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Haralds, Almants
Trešdiena, 22. februāris, 2017
4. jūnijs, 2016
Drukāt

Izkrītot pa logu, smagas traumas šonedēļ guvuši trīs bērni (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Izkrītot pa logu, šonedēļ smagas traumas guvuši jau trīs bērni, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Visi bērni ar smagām traumām ir nogādāti slimnīcās. 3.jūnijā Latgalē pusotru gadu vecs bērns bija pakāpies uz krēsla, lai piekļūtu logam, un izkritis no otrā stāva. Bērns nokritis uz betona pamatnes un guvis galvas, sejas un vēdera traumas.

Mediķi atgādina – lai nepieļautu bērnu izkrišanu pa logu, nedrīkst pieļaut, ka atvērta loga tuvumā atrodas mēbeles. Tāpat ieteikts nemācīt bērnam pakāpties, lai kādam tuviniekam pamātu pa logu ar roku. Vislabāk esot telpas vēdināt, kad bērns ir izgājis pastaigāties. Mediķi atgādina, ka šādos negadījumos traumas ir ļoti smagas.

Divos gadījumos piektdien, 3.jūnijā, bērnus sakodis suns. Kāda trīs gadus vecus meitene spēlējusies ar ģimenes suni, kurš spēles laikā meitenei iekodis sejā, vaigu rajonā. Savukārt Latgalē astoņus gadus vecai meitenei svešs suns iekodis rokā.

Ar sadzīves ķīmiju savukārt saindējies divus gadus vecs bērns, kurš pārkodis veļas kapsulu un, acīmredzot, indīgo šķīdumu arī norijis.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pūcīgs lasītājs Atbildēt

    Kas ir vaigu rajons? Kur tas atrodas un kādas sejas daļas ietver?

  2. Kad manējiem bija ap 2.gadiem es ar “šurupiem” aiztasīju logus ciet

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+