Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
21. janvāris, 2015
Drukāt

Izmeklējot auto zādzību, atrod ātro kredītu izkrāpēju

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ilustratīvs foto.

Aizvadītajās brīvdienās aizdomās par ātro kredītu izkrāpšanu aizturēts kāds jau iepriekš policijas redzeslokā nonācis un meklēšanā izsludināts 1982. gadā dzimis vīrietis.

Valsts policijā informē, ka janvāra naktī Alūksnes policijā saņemts zvans, ka Apē nozagta automašīna “Mercedes Benz”. Ierodoties notikuma vietā un pārbaudot sniegto informāciju, policija noskaidroja, ka automašīna pieder zvanītāja tēvam, kurš automašīnu bija novietojis citā vietā, un tā nav nozagta.

Interesantākos faktus policija atklāja, skaidrojot zvanītāja identitāti. Vīrietis, informējot par zādzību, iepazīstināja ar sevi, nosaucot neeksistējošas personas datus. Taču jau pēc neilga brīža zvanītāja identitāte noskaidrota un arī tas, ka 1982.gadā dzimušais vīrietis ir izsludināts meklēšanā. Šis fakts, visticamāk, arī bija iemesls citas personas datu nosaukšanai.

Vīrieti meklēšanā izsludinājuši Madonas policisti aizdomās par ātro kredītu izkrāpšanu 2013.gada maijā, kad viņš nelikumīgi uz kādas sievietes vārda noformējis vairāk nekā 700 eiro lielu kredītu.

Alūksnes policija vīrieti aizturēja un nodeva Madonas kolēģiem.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (16)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+