Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
21. janvāris, 2015
Drukāt

Izmeklējot auto zādzību, atrod ātro kredītu izkrāpēju

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ilustratīvs foto.

Aizvadītajās brīvdienās aizdomās par ātro kredītu izkrāpšanu aizturēts kāds jau iepriekš policijas redzeslokā nonācis un meklēšanā izsludināts 1982. gadā dzimis vīrietis.

Valsts policijā informē, ka janvāra naktī Alūksnes policijā saņemts zvans, ka Apē nozagta automašīna “Mercedes Benz”. Ierodoties notikuma vietā un pārbaudot sniegto informāciju, policija noskaidroja, ka automašīna pieder zvanītāja tēvam, kurš automašīnu bija novietojis citā vietā, un tā nav nozagta.

Interesantākos faktus policija atklāja, skaidrojot zvanītāja identitāti. Vīrietis, informējot par zādzību, iepazīstināja ar sevi, nosaucot neeksistējošas personas datus. Taču jau pēc neilga brīža zvanītāja identitāte noskaidrota un arī tas, ka 1982.gadā dzimušais vīrietis ir izsludināts meklēšanā. Šis fakts, visticamāk, arī bija iemesls citas personas datu nosaukšanai.

Vīrieti meklēšanā izsludinājuši Madonas policisti aizdomās par ātro kredītu izkrāpšanu 2013.gada maijā, kad viņš nelikumīgi uz kādas sievietes vārda noformējis vairāk nekā 700 eiro lielu kredītu.

Alūksnes policija vīrieti aizturēja un nodeva Madonas kolēģiem.

Pievienot komentāru

Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (3)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+