×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Marģers, Anastasija
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
1. oktobris, 2013
Drukāt

Izrāde izstādē “…lai gadījums kļūtu par notikumu…”

Rigas_makslas_telpa_01102013

2., 9., 11., un 25.oktobrī pulksten 19:00 Rīgas Mākslas telpā izstādē “…lai gadījums kļūtu par notikumu…” norisināsies izrāde.

Tajā „glezno” ar dzīviem ķermeņiem, var „ieraudzīt” skaņdarbu un sastapt īstu mākslas kritiķi. Izrādē var diskutēt par mākslu ar visu zinošo Arvīdonkuli un iemalkot vīnu, klausoties operu ārijas! Un apskatīt laikmetīgās mākslas darbus, kuru vērtība ir vairāk nekā viens miljons latu no ABLV Bank kolekcijas topošajam Laikmetīgās mākslas muzejam!
Tā ir izrāde kā satikšanās. Piecas epizodes. Pieci notikumi un pieci piedzīvojumi, pieci stāsti un viedokļi. Laikmetīgās mākslas izpausmes teātra valodā. Izrādes radošo komandu veido pieci režisori – Inese Mičule, Jurijs Djakonovs, Kārlis Freimanis, Ģirts Šolis un Vilnis Vējš. Tajā piedalās dažādu jomu mākslinieki –  mūziķis Rihards Zaļupe, aktieris un žurnālists Toms Treibergs, horeogrāfi un dejotāji Kristīne Vismane un Kristaps Ceļmalnieks, mūzika Anna Ķirse un Toms Auniņš, mākslinieks Rūdolfs Baltiņš, aktieri Andris Kalnozols, Madars Zvagulis un Aleksejs Geiko un dziedātājs Uldis Siliņš
No 20. septembra līdz 27.oktobrim Rīgas Mākslas telpā norisinās izstāde “…lai gadījums kļūtu par notikumu…”, kas pirmo reizi plašākai publikai ļauj iepazīties ar ABLV Bank veidoto kolekciju topošajam Laikmetīgās mākslas muzejam. Izstādē ir apskatāmi vairāk kā trīsdesmit izcilu mākslinieku darbi.
Biļetes: bilesuserviss.lv, bezrindas.lv, ticketshop.lv, no 20.09. Rīgas Mākslas telpā
Vairāk: http://www.ablv.com/lv/izstade

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+