Horoskopi un mistika
Horoskopi

Izsaki pamatotus lūgumus! Horoskopi 25. septembrim0

Šodien ir piemērots brīdis, lai izvērtētu, kas tev dzīvē patiešām nepieciešams, bet bez kā lieliski vari iztikt. Ja tev pašam tas kļūs skaidrs, ieraudzīsi arī ceļu, kā sasniegt vēlamo! Izsaki tikai pamatotus lūgumus – turklāt pašiem tuvākajiem cilvēkiem.

Auns

Tu esi sajutis vēlmi veikt noteiktu uzdevumu. Šodien ir lieliska diena, lai tas notiktu! Neviens šķērslis nav pārāk liels. Vienkārši izmanto pārliecināšanas spēku un to “lipīgo” enerģiju, lai prakse pārspētu jebkuru teoriju; visi drīz būs tavā pusē! Dodies uz priekšu un uz augšu – debesis ir robeža!

Vērsis

Šodien gūsi labumu no iedziļināšanās dvēselē. Vai pašreizējā situācija atbilst taviem sapņiem un mērķiem? Ja nē, nav labāka laika, lai rīkotos. Neiegrimsti pašapmierinātībā; tu esi pelnījis vislabāko! Pārliecinieties, ka lūdz to, kas tev nepieciešams, no tiem, kas tev visvairāk nozīmē.

Dvīņi

Šodien vari atrasties svarīga lēmuma krustcelēs. Nenoteiktība ir tavā dabā, tāpēc tas varētu būt īsts izaicinājums. Neizvairies no situācijas; piespied sevi apsēsties un izveidot sarakstu ar plusiem un mīnusiem. Kad nonāksi pie secinājumiem, jutīsi atvieglojumu tāpat kā visi pārējie!

Vēzis

Šobrīd jūties ļoti vienots ar savu ķermeni. Mēness atbalsta tavas jūtas, un tās saskan ar fiziskajām izpausmēm. Izbaudi prāta un sirds saskaņu, jo tu šobrīd darbojies tik labi kā nekad. Nekas nevar tevi apturēt!

Lauva

Šodien neesi pārāk skarbs pret sevi. Kaut kas nesen nav noticis saskaņā ar taviem plānu, tu esi ļoti vīlies. Atzīsti, ka nevari kontrolēt visu. Tu esi darījis vislabāko, ko spēji! Pienācis laiks praktizēt mazliet vairāk mīlestības un piedošanas. Dodies tālāk un jutīsies labāk!

Jaunava

Šodien jutīsies neierasti runātīgi. Merkura ietekmē tu jūti vajadzību sarunāties ar visiem, kurus satiksi. Saruna patiešām ir mākslas forma, un tu noteikti strādā pie šīs mākslas pilnveidošanas. Izbaudi sasniegumu un piepildījuma sajūtu, kas nāk no saskarsmes ar citiem.

Svari

Vari uzskatīt, ka kāds unikāls cilvēks gatavojas ienākt tavā dzīvē. Šai personai varētu būt romantiska interese par tevi! Tevi piesaistīs viņa atšķirīgais dzīvesveids un fakts, ka viņš ir pilnīgi pretējs tev. Pretpoli pievelkas! Izbaudi jauno perspektīvu, ko šī persona radīs tavā dzīvē.

Skorpions

Šobrīd tu izjūti intensīvas ilgas pēc kaut kā. Tā varētu būt persona, vieta vai lieta, taču tu esi pilnīgi pārņemts ar šo domu. Ikviens zina, ka tad, kad tu patiešām kaut ko vēlies, tu atrodi veidu, kā to iegūt! Bet patiesībā vajadzētu veltīt laiku, lai apsvērtu, vai tas tev ir vislabākais, pirms tu visu enerģiju ieguldi, lai to iegūtu. Nepieļauj, ka lēmumu apgrūtina emocijas.

Strēlnieks

Strēlnieki var sajust, ka viņi zina kaut ko zemapziņas līmenī. Mēness joprojām nodrošina daudz intuitīvās enerģijas! Tas varētu būt uztraukums par situāciju vai personu, kas tev ir tuva. Vari koncentrēties uz savām izjūtām, bet rīkojies piesardzīgi, lai dotos uz priekšu.

Mežāzis

Šodien ir lieliska diena, lai atkārtoti atklātu sevi. Mums visiem ir tik daudz aspektu, kas paliek neatklāti tikai tāpēc, ka esam pieraduši domāt un rīkoties noteiktā veidā. Sabiedrība sagaida, ka mēs iegūstam noteiktu formu, lai darītu visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka mēs izpildām cerības. Šis ir lielisks laiks, lai sagrautu dažus no šiem jēdzieniem un veidotu daļu no sevis, ko daudzi nav redzējuši. Tu vari pārsteigt visus, arī sevi!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien kaut ko vēlies un palaid šo vēlmi Visumā! Šī ir lieliska diena, kad vari iztēloties, ko vēlies nākotnē. Izveido savas vajadzības un vēlmes ļoti konkrēti un vienkārši pieprasi to, ko vēlies. Palaižot savus nodomus pasaulē, tu sper pirmo soli pretī panākumiem!

Zivis

Šodien vari sastrīdēties ar savu partneri. Iespējams, ka tā būs bezjēdzīga kauja, kas izvērtīsies no tīrā sīkuma, tāpēc neļauj tai pārāk daudz ietekmēt labsajūtu. Šīs emocijas ir pārejošas – vari būt drošs, ka jūsu attiecības drīzumā atkal uzlabosies!

LA.lv